CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк» подарував шість квитків на матч UEFA EURO 2012™

17.05.2012

16 травня 2012 року у ПАТ «Укрсоцбанк», який працює під торговою маркою UniCredit Bank, були обрані щасливі власники квитків на матч «Україна-Швеція», які розігрувалися у рамках акції для користуваців соціальних мереж «Я та футбол».

У період з 01 березня 2012 року по 07 травня 2012 року учасники офіційних груп Банку у соціальних мережах мали можливість прийняти участь у акції та виграти квитки на UEFA EURO 2012™ або ексклюзивні пам’ятні монети, надіславши однохвилинні відео-сюжети на адресу sm@unicredit.ua протягом вказаного періоду.

Згідно з правилами конкурсу, почесним журі, до складу якого увійшли такі видатні особистості у світі футболу як Артем Франков, головний редактор журналу «Футбол», Юрій Карман, головний редактор газети «Команда», а також Олександр Кучерявий, керівник по роботі з корпоративними клієнтами UEFA EURO 2012™, Юрій Барабаш, директор департаменту з організації заходів UEFA EURO 2012™ та Борис Тимонькін, Голова Правління ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, було обрано 6-ть найкращих сюжетів ( по 2 найкращі сюжети у кожній з соціальних мереж: facebook.com, vk.com та odnoklassniki.ru). Щасливими переможцями та власниками квитків на матч «Україна-Швеція», який відбудеться вже 11 червня 2012 року у місті Києві, стали: Заїка Микола, Дворський Дмитро, Друк Віталій, Єфимова Ольга, Червоненко Мирон, Чернодубова Ірина.

Дмитро Дворський, один з переможців акції «Я та футбол»: «Я вдячний ПАТ «Укрсоцбанк»,UniCredit Bank™, за надану можливість взяти участь у конкурсі "Я та Футбол". Завдяки цьому конкурсу я виграв квиток на матч Україна - Швеція. Давайте разом вболівати за збірну України! Наш час прийшов! Ми - чемпіони!».

Єфімова Ольга, одна з переможців акції «Я та футбол»: Дуже дякую організаторам конкурсу! Коли мені подзвонили і повідомили, що наше відео перемогло, то мене захлеснули емоції! Рада, що журі не залишилося байдужим. Дякую Вам».

ПАТ "Укрсоцбанк" щиро вітає всіх перможців та бажає приємного перегляду матчу! 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення