CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Борис Тимонькін втретє став «Банкіром року» за версією газети «БІЗНЕС»

08.05.2012

Борис Тимонькін, голова Правління ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, переміг у номінації «Банкір року» щорічного «Фінансового рейтингу» газети «БІЗНЕС».

Газета БІЗНЕС у 14-й раз підвела підсумки щорічного "Фінансового рейтингу", який визначив кращих фондовиків, страховиків та банкірів Україні.

Урочиста церемонія нагородження проходила в концерт-холі FREEDOM. Еліта фінансових ринків, топ-менеджери провідних банків, страхових і фондових компаній зібралися дізнатися, хто виявиться кращим за підсумками 2011 року. Переможці "Фінансового рейтингу" традиційно визначалися за результатами голосування, в якому брали участь керівники та фахівці фінансових компаній країни.

Почесний обов'язок нагороджувати переможців у номінації "Банкір року" був покладений на головного редактора БІЗНЕСу - Ігоря Сергєєва. Відкриваючи урочисту частину нагородження, пан Сергєєв підкреслив, що рейтинг проводиться газетою вже 14 років поспіль і по праву може вважатися найстарішою фінансовою першістю в Україні. "Банкіром року" цього разу став Борис Тимонькін, голова правління ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™.

Варто зазначити, що Борис Тимонькін став вже триразовим переможцем «Фінансового рейтингу» тижневика «БІЗНЕС» у номінації «Банкір року».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення