CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Затвердження періоду подачі робіт на здобуття нагороди «Writing for CEE» 2012 за досягнення в журналістиці

23.04.2012

АПА (Австрійське Агентство друку) і Банк Австрія закликають в девятий раз задуматися про Європу

Нагорода «Writing for CEE» в розмірі 5000 євро знову на кону в 2012 році. Журналісти з усіх частин Європи, включаючи Північну і Південну Європу, Південно-Східну Європу, а також Росію та країни СНД мають можливість представити свої роботи. На конкурсі відзначаються роботи, пов'язані з життям в Європі та Європейських країнах, турботами і сподіваннями людей, що проживають на території Європи, а також подоланням бар'єрів та попереджень.

Роботи журналістів, опубліковані після 01 серпня 2011 року, можна подавати до 31 червня 2012. Приймаються також записи радіо-і телепрограм, а також онлайн статті. Переможець буде оголошений і отримає приз на урочистій церемонії, яка відбудеться в листопаді 2012 року у Відні. Для участі необхідно подати статтю на мові оригіналу, її переклад на англійську мову і резюме автора. Додаткову інформацію та бланк заявки на участь можна отримати онлайн за адресою: www.apa.at/cee-award.

Нагорода АПА - Австрійського Агентства Друку та УніКредит Банку Австрія вже вручалася дев'ять разів і не є просто нагородою ЄС або Європейською нагородою з особливим зосередженням уваги на Центральній або Центрально-Східній Європі. Амброс Кіндель (Ambros Kindel) голова журі і головний редактор підрозділу міжнародних відносин зазначив: «Ми безперечно запрошуємо журналістів з усієї Європи для представлення своїх робіт». Також він додав, що не існує ніяких обмежень щодо теми, якщо подача робіт відповідає формальним вимогам.

У 2011 році приз отримала словенська журналістка і фотограф Мета Креси (Meta Krese) за репортаж про умови проживання циганської меншості на своїй батьківщині. Її стратегічно важливий і зворушливий репортаж під назвою «Visiting the Roma of Dolenjska» («В гостях у циган в регіоні Доленска») був опублікований в словенській версії журналу «National Geographic» в березні 2011 року, який доповнювали фотографії Арне Ходалік (Arne Hodalic) . Мета Кресе є журналістом, яка працює для кількох газет і журналів в Словенії.

Колишній міністр закордонних справ, Ганс-Дітріх Геншер (Hans-Dietrich Genscher), був почесним гостем минулої щорічної церемонії. Він розповів про сучасні проблеми Європи і свій політичний досвід в об'єднанні Європи. Геншер закликав до якнайшвидшого об'єднання Європейського Союзу з метою досягнення стабільності. Він підкреслив необхідність латання дір в конституціях Європейських країн та застосування санкцій у разі порушень. Колишній міністр закордонних справ Німеччини зазначив, що багато хто до цих пір не усвідомлюють, що кінець холодної війни дав поштовх виникнення нового світового порядку.

До списку попередніх переможців конкурсу «Writing for CEE» увійшли чеський журналіст Любос Палата (Lubos Palata) (2004), болгарський автор Діана Іванова (Diana Ivanova) (2005), боснійський журналіст Сефік Даутбеговіч (Sefik Dautbegovic) (2006), австрійський автор Мартін Ляйденфрост (Martin Leidenfrost) (2007), радіо журналіст Анна Коксіду (Anna Koktsidou), яка народилася в Греції і виросла в Німеччині (2008), австрійський журналіст Флоріан Кленк (Florian Klenk) (2009), боснійський автор Азра Нуефендік (Azra Nuhefendic) (2010), що проживає в Італії та Мета Кресе (Meta Krese) (2011). До складу відомих почесних гостей за останні роки входили: Барбель Болей (Bärbel Bohley) борець за громадянські права в НДР, яка пішла з життя, колишній міністр закордонних справ Чехії Іржі Динстбир, колишній президент Словенії Мілан Кучан і один з останніх почесних гостей Ганс-Дітріх Геншер (Hans- Dietrich Genscher).

Окрім лауреата минулого року до складу членів журі, які зустрічаються в різних групах, увійшли: чеський соціолог Мілан Шмід (Milan Smid), словацький публіцист Міхаель Берко (Michael Berko), консультант з питань зв'язку Ілдіко Фюреді-Коларік (Ildico Füredi-Kolarik), польські журналісти Ігор Янке (Igor Janke) і Павел Браво (Pawel Bravo), угорський радіожурналіст Юлія Вараді (Julia Varadi), болгарська письменниця Яніна Драгостінова (Janina Dragostinova), прес службовець ЦСЄ Банку Австрія Тімон Кізенхофер (Tiemon Kiesenhofer) і глава відділу зовнішньої політики АПА Амброс Кіндель (Ambros Kindel).

Документи для подання: www.apa.at/cee-award

Запити: АПА – Австрійське Агентство друку:
Петра Халлер (Petra Haller),
тел. +43(0)1 36060-5710;
E-mail: petra.haller@apa.at

Відділ міжнародних зв'язків із засобами масової інформації Банку Австрія:
Тімон Кізенхофер (Tiemon Kiesenhofer),
тел. +43(0) 50505 - 56036;
E-mail: tiemon.kiesenhofer@unicreditgroup.at

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення