CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™ та Російська Асоціація Франчайзингу підписали договір про співробітництво

11.04.2012

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™ та Російська Асоціація Франчайзингу підписали договір про співробітництво у рамках проекту «Партнерство-Франчайзинг» від UniCredit Bank™.

Серед основних задач співпраці можна виділити декілька напрямів: допомога у пошуку нових партнерів та розвиток вже існуючих; підтримка клієнтів у виході на ринки країн-учасниць; контроль та гарантія чесності компанії-франчайзера.

«Ми дали старт новому масштабному проекту, що дозволить розширити можливості користувачів франчайзингу. Ми прагнемо розвивати та збільшувати кількісні та якісні показники франчайзингових проектів», - прокоментувала цю подію Наталія Офіцерова, керівник проекту «Партнерство-Франчайзинг» у ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™.

Першою франчайзинговою компанією з Росії, що вийшла на ринок України, пройшовши акредитацію, завдяки плідній співпраці Банку та Асоціації, стала торгова марка «Сан». Також на ринок України вийшла російська торгова марка «PickPoint». «PickPoint» - це мережа постоматів та автоматизованих пунктів видачі посилок та пошти , що є актуальною альтернативою традиційній кур’єрській доставці. Саме під цей франчайзинговий проект вже видано кредит українському франчайзі.

Таким чином, показники за короткий час переконують, що співпраця має реальне підґрунтя і спрямована на зростаючий попит споживачів.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення