CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, у ТОП-3 рейтингу «50 провідних банків України»

16.03.2012

15 березня 2012 року українським діловим виданням «Комерсант-Україна» був опублікований перший рейтинг «50 провідних банків України».

Згідно з підсумками результатів зазначеного чарту ПАТ «Укрсоцбанк», який працює під торговою маркою UniCredit Bank, був відзначений як у основному рейтингу 50 провідних фінансових установ банківського сектору України, так і у тематичних рейтингах та номінаціях, посівши наступні позиції:

  • Номінація рейтингу «Ефективний топ-менеджер» - Голова правління ПАT «Укрсоцбанк», Борис Тимонькін, посів першу позицію та був визнаний найкращим банкіром України 2011 року
  • Рейтинг «50 провідних банків України» - ПАT «Укрсоцбанк» посів третю позицію серед найкращих фінансових установ України
  • Номінація рейтингу «Автокредитування – 3 позиція
  • Номінація рейтингу «Зарплатні проекти» - 3 позиція
  • Рейтинг за величиною власного капіталу – 4 позиція
  • Рейтинг за величиною активів – 5 позиція
  • Номінація рейтингу «Географічний охват діяльності» - 5 позиція
  • Номінація рейтингу «Обслуговування фізичних осіб» - 5 позиція
  • Номінація рейтингу «Кредити малому та середньому бізнесу» - 5 позиція

Рейтинг бізнес видання та компанії «Фінансовий клуб» створений на базі даних, наданих фінансовими установами за різними напрямами діяльності банківського бізнесу, такими як: фінансові показники діяльності банків, обслуговування юридичних та фізичних осіб, карткові операції, розвиненість мережі відділень та банкоматів, кредитування населення та корпоративного бізнесу та інші. Таким чином, було розроблено 14 тематичних рейтингів, в які потрапили провідні банки.

Петро Порошенко, український політик: «Незважаючи на те що багато рейтингів грішать необ'єктивністю, дослідження «50 провідних банків України», підготовлене авторитетним виданням «Комерсант - Україна» і компанією «Фінансовий клуб», є якісним результатом копіткої праці професійної аналітичної групи. Саме тому така робота є вкрай важливою і актуальною в сьогоднішніх реаліях».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення