CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Борис Тимонькін, Голова правління ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™, був визнаний найкращим банкіром 2011 року

15.03.2012

Борис Тимонькін, Голова правління ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™ був визнаний найкращим банкіром 2011 року за версією рейтингу «50 провідних банків України», що опублікований Видавничим домом «Комерсант-Україна».

У голосуванні, що проводилося шляхом анкетування, взяли участь по одному представнику від банку, кожен з яких міг запропонувати трійку найбільш ефективних менеджерів. Найбільшу кількість голосів учасників ринку отримав Голова правління ПАТ «Укрсоцбанк» Борис Тимонькін, визнаний у результаті найкращим банкіром 2011 року. За звітний період пан Тимонькін підвищив свій авторитет не тільки в UniCredit Group, що контролює ПАТ «Укрсоцбанк», а й став ідейним натхненником створення нового банківського об'єднання - Незалежної асоціації банків України (НАБУ).

Аналітична група «Фінансового клубу» розробила методологію і комплексні рейтингові показники за різними напрямами банківського бізнесу: обслуговування юридичних і фізичних осіб, карткові операції, кредитування населення та корпоративного бізнесу та ін. Для цього шляхом анкетування банків була зібрана первинна інформація, що характеризує якість послуг, присутність у різних регіонах, рівень ІТ- технологій, що використовуються кредитною установою, умови залучення банком ресурсів і наявність різних програм кредитування, гнучкість підходів до оцінки кредитних ризиків та інші сторони діяльності банків.

Юрій Колобов, міністр фінансів України: «Такі дослідження корисні і актуальні для банківського сектора. Цей рейтинг показує якість і результати праці менеджменту кредитних установ для простого користувача. Він створений не на підставі чуток і припущень, а складений з конкретних показників, що дозволяють нехай і не ідеально, але оцінити роботу банку».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення