CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк»,UniCredit Bank™ оприлюднив результати нефінансової діяльності за 2011 рік.

13.03.2012

ПАТ «Укрсоцбанк», який працює під торговою маркою UniCredit Bank, оприлюднив звіт про виконання принципів Глобального договору ООН - найбільшої світової ініціативи з корпоративної відповідальності та соціального розвитку.

ПАТ «Укрсоцбанк» долучився до ініціативи Глобального договору в листопаді 2006 року, а вже у 2007 році Банк увійшов до першого в Україні Довідника соціально відповідальних компаній, які впроваджують практику соціально відповідального бізнесу, створеного у рамках ініціативи Глобального договору ООН.

Нефінансовий звіт ПАТ «Укрсоцбанк» за період 2011-2012 є відображенням і письмовим підтвердженням виконання зобов’язань Банку перед суспільством як соціально відповідального гравця, а також поваги до принципів Глобального договору ООН, яким Банк слідує та сумлінно впроваджує у своїй щоденній діяльності.

У рамках звіту Банк докладно розповів про виконання принципів Глобального договору ООН у розрізі як соціально орієнтованих, спонсорських проектів, так і у векторі внутрішніх ініціатив, спрямованих на розвиток та просування персоналу. Також у звіт увійшли проекти, орієнтовані на вдосконалення процесу взаємодії з клієнтами, їх обслуговування, інновації, впроваджені протягом звітного періоду, ініціативи з екологічної відповідальні та подальші перспективи розвитку фінансового інституту.

Борис Тимонькін, Голова Правління ПАТ «Укрсоцбанк», відзначив, що «2011 видався насиченим для Банку як в плані фінансових, так і соціальних ініціатив. Заявляючи про себе як про надійного, сучасного та клієнторієнтованого фінансового партнера, ми розуміємо всю важливість відповідності заявленим стандартам. У найближчій перспективі Банк планує посилено розвивати корпоративний бізнес, а також альтернативні канали продажів, що також поліпшить канали взаємодії з клієнтами. Ми непогано впоралися з поставленими задачами і в перспективі плануємо продовжувати якісно вдосконалюватися у всіх заявлених аспектах».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення