CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін вручив сертифікати на придбання швацького обладнання дитячим будинкам

21.03.2011

Під час прес-конференції, яка проходила 18 березня 2011 року у прес-центрі Українського Тижня Моди, МК «Мистецький Арсенал» голова Правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін вручив сертифікати на придбання швацького обладнання дитячим будинкам.

Джі Діенг, професійна супермодель, взяла участь у благодійних заходах в Україні. Зокрема, на цій прес-конференції було розглянуто реалізацію масштабного благодійного проекту «Перша професі», що в рамках першої Української премії в галузі моди Best Fashion Awards проводить Міжнародна меценатська організація Олександра Оніщенко TOP UKRAINE за сприяння Укрсоцбанку, що входить до найпотужнішої європейської фінансової Групи Unicredit.

Мета цієї соціальної акції – подарувати дітям-сиротам можливість отримати знання, вміння та навички, які допоможуть їм у майбутньому. Задача цього проекту – створити сучасні швейні майстерні у дитячих будинках, школах-інтернатах, обладнати якомога більше спеціалізованих класів по всій Україні. На цьому етапі проект реалізує свою програму у Мукачівському дитячому будинку, Новомиргородській спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ профілів для глухих та Мирогощанському дитячому будинку-інтернаті. Крім того, аналогічне швейне обладнання також буде придбано для дитячого будинку у Краснодоні.

На прес-конференції голова Правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін вручив директорам цих дитячих установ сертифікати на придбання швацького обладнання та виступив із зверненням: «Коли в Укрсоцбанку приймається важливе рішення, зважувати його можуть достатньо довгий час. Але, коли воно все ж таки набуває сили, ми стабільно приймаємо участь до самого кінця. Про це свідчить наш досвід участі у декількох благодійних проектах, які ми підтримуємо вже не перший рік. Зараз ми починаємо програму підтримки дитячих будинків на Україні, і я можу запевнити, що ми будемо підтримувати вас й надалі».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення