CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™ стартує із акцією «Я та футбол» у соціальних мережах

29.02.2012

ПАТ «Укрсоцбанк», який працює від торговою маркою UniCredit Bank™ , стартує із акцією «Я та футбол» у соціальних мережах, прийнявши участь у якій учасники офіційних груп Банку матимуть можливість виграти квитки на UEFA EURO 2012™ або ексклюзивні пам’ятні монети.

Акція проводиться у період з 01 березня 2012 року по 07 травня 2012 року в соціальних мережах facebook.com, vkontakte.ru, odnoklassniki.ru та plus.google.com. Учасники акції повинні зареєструватися в офіційних групах Банку та надіслати однохвилинні відео-сюжети на адресу sm@unicredit.ua протягом вказаного періоду.

Скликане журі із 40 найцікавіших відео сюжетів обиратиме по 2 найкращих сюжети у кожній з соціальних мереж: facebook.com, vkontakte.ru та odnoklassniki.ru., господарі яких стануть переможцями квитків на матч «Україна-Швеція» 11 червня 2012 року.

До складу почесного журі входитимуть такі видатні особистості у світі футболу як Артем Франков, головний редактор журналу «Футбол», Юрій Карман, головний редактор газети «Команда», а також Олександр Кучерявий, керівник по роботі з корпоративними клієнтами UEFA EURO 2012™, Юрій Барабаш, директор департаменту з організації заходів UEFA EURO 2012™ та Борис Тимонькін, Голова Правління ПАО «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™.

За словами Артема Франкова: «Друзі, давайте не сприймати Євро як бурульку, що звалилася нам на голову, але й приймати активну участь у ньому! Головне – своєю власною присутністю на трибунах. Роздобути квитки на матчі Євро, особливо ті, в яких наша збірна приймає участь – справа не з легких, а до того ж ще й досить коштовна. А тут – розкішний шанс і гріх ним не скористатися! Ще й – підтримати Україну на повну силу своєї горлянки, свого серця, своєї душі!».

Переможці будуть оголошені протягом 3 робочих днів після закінчення голосування в групах «UniCredit Bank Україна» в соціальних мережах та на сайті Банку.

У рамках національного спонсорства UEFA EURO 2012™ в Україні Банк, окрім конкурсу «Я та футбол» у соціальних мережах, розпочав широкомасштабні продуктові кампанії для фізосіб та малого бізнесу, за умовами яких клієнти також мають змогу стати власниками цікавих призів, серед яких квітки на вирішальні матчі, ювілейні монети та інше.

 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення