CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк» зайняв лідируючі позиції у рейтингу банків України щодо медіа активності у 2011 році

23.02.2012

ПАТ «Укрсоцбанк», що працює під торговою маркою «UniCredit Bank», посів перші сходинки у декількох позиціях рейтингу медіа активності банків, що проводила компанія NOKs fishes. Зокрема Банк став абсолютним лідером позицій «Висвітлення у медіа тем репутаційного блоку «Бізнес» та «Висвітлення в медіа тем репутаційного блоку «Продукти та послуги» з кількості публікацій, отримавши статус «Велетня резонансу».

Дослідження, у рамках проекту «МедіаВЕРШКИ», присвячено взаємовідносинам банків та інвестиційних компаній зі ЗМІ у 2011 році.

Мета проекту «МедіаВЕРШКИ» - щорічне визначення серед найбільших та великих банків (за класифікацією НБУ) найбільш творчо, креативно та результативно працюючих над створенням свого іміджу за допомогою медіа інструментів.

Начальник департаменту корпоративної ідентичності та комунікацій Ганна Слюсаренко «Нас не здивували результати, адже на протязі року команда департаменту наполегливо працювала над просуненням банківських продуктів, створенням цікавих та інформативних новин Банку. Саме такі проекти як Турне Кубка Ліги Чемпіонів УЕФА, Національне спонсорство УЄФА Євро 2012, ребрендинг банку із 20-річною історією, анонсування майбутнього злиття двох банків групи UniCredit та безліч цікавих продуктових пропозицій для споживачів дали змогу ПАТ «Укрсоцбанк» бути цікавим перш за все для клієнтів та партнерів банку. Впевнені, що у 2012 році ПАТ «Укрсоцбанк» виявиться ще більш потужним тренд- та ньюсмейкером ринку».

Слід також відмітити, що вже котрий рік поспіль ПАТ «Укрсоцбанк» є лідером серед банків щодо розміщення рекламних матеріалів у пресі, згідно з даними дослідження маркетингової компанії GFK Ukraine.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення