CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Борис Тимонькін, Голова Правління ПАТ «Укрсоцбанк», посів перше місце премії «UKRAINIAN BANKER AWARDS 2011» в номінації «Визнання колег»

20.02.2012

В середині лютого 2012 на церемонії нагородження переможців щорічного рейтингу «ТОП-100. Кращі компанії України» та премії «UKRAINIAN BANKER AWARDS 2011», яка проводилась видавництвом «Економіка» та «Інвестгазетою», ПАТ «Укрсоцбанк» був відзначений відразу в декількох номінаціях.

У рамках церемонії нагородження, Борис Тимонькін, Голова Правління ПАТ «Укрсоцбанк», був визнаний кращим менеджером банківського сектору України, посівши перше місце премії «UKRAINIAN BANKER AWARDS 2011» в номінації «Визнання колег».

Премія банківських кіл «UKRAINIAN BANKER AWARDS 2011» проводиться тижневиком «Інвестгазета» і складається не тільки на підставі опитування, проведеного серед учасників банківського ринку, а й серед представників найбільших підприємств України та широкої інтернет-аудиторії. Премія включає 15 номінацій.

Крім того, ПАТ «Укрсоцбанк», який працює під торговою маркою UniCredit Bank, увійшов також до наступного рейтингу «ТОП-100»:

  • Рейтинг «Найбільші компанії України» серед банків: шосте місце.

«Рейтинг ТОП-100. Кращі компанії України» проводиться на щорічній основі видавництвом «Економіка» і вже встиг стати, найпрестижнішим рейтингом України з оцінки ефективності менеджменту і компаній, які є лідерами бізнесу в Україні.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення