CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

UniCredit відкриває нову філію в Гуанчжоу, Китай

16.02.2012

UniCredit отримала дозвіл від китайської банківської комісії з регулювання (КБКР) трансформувати своє представництво в Гуанчжоу у відділення банку, таким чином, об’єднавши Шанхайську філію та агентство в Пекіні.

Федеріко Гідзоні, головний керуючий UniCredit, брав участь в урочистому відкритті філії сьогодні.

UniCredit працює в Китаї протягом 30 років, і це нововідкрите відділення є ще одним доказом допоміжної ролі для міжнародного розвитку підприємств. Знання місцевого ринку, команда, що складається як з європейських так і з місцевих експертів, а також допомога China Desk в основних країнах присутності Групи - це ті сильні сторони, які UniCredit може запропонувати своїм партнерам в цій азіатській країні.

Нове відділення в Гуанчжоу, відповідно до місцевих вимог, спочатку буде надавати послуги в іноземній валюті, включаючи депозити, короткострокові, середньострокові і довгострокові кредити, факторинг і вексельний облік, торгівлю державними облігаціями, облігаціями та цінними паперами, крім акцій, оцінених в іноземній валюті, акредитиви і гарантії, внутрішні та міжнародні угоди, операції з іноземною валютою для себе та третіх осіб, міжбанківські кредити, кредитні перевірки та консультаційні послуги.

Новим відділенням керуватиме Джонатан Лін, менеджер з багаторічним досвідом в фінансовому секторі в міжнародних компаніях і установах, що працював в Шанхайському відділенні UniCredit протягом останніх двох років.

Гуанчжоу, столиця південно-східної провінції Гуандун, що налічує 100 млн. жителів і 655 000 000 000 доларів ВВП в 2010 році і на сьогоднішній день є провідною і найбільш розвиненою провінцією в Китаї, яка може похвалитися середнім темпом зростання наявних доходів і витрат, що переважає 10 відсотків за останні три роки.

«Ми зробили добру інвестицію і будемо продовжувати в тому ж темпі, щоб збільшити свою присутність в Китаї, маючи на меті допомогти нашим клієнтам і залишатися надійним партнером для них, - зазначив Федеріко Гідзоні, головний керуючий UniCredit. - З потенціалом у 500 мільйонів споживачів, Китай є найбільш привабливою країною, але водночас однією з найбільш складних для європейських компаній в плані підходів. Багато хто з наших європейських клієнтів вже працюють в Китаї, як з виробничими платформами, так і з комерційними організаціями. Особливо в цей критичний для економіки період інтернаціоналізація може стати відмінною можливістю для підприємств. І наша Група готова надати підтримку цим підприємствам незалежно від того, чи є вони великими корпораціями або ж представляють малі і середні підприємства, які вже функціонують, або тільки збираються вийти на нові ринки ».

В даний час більш ніж 400 клієнтів змогли відчути переваги роботи офісів UniCredit в Китаї, які надають користувачам різноманітні послуги, включаючи консультаційні, особливо щодо місцевих законів.

Крім Гуанчжоу, UniCredit представлений в цій азіатській країні шанхайським відділенням, яке було відкрито в 1996 році, і яке пропонує компаніям широкий спектр продуктів та послуг, у тому числі депозити та позики в національній та іноземній валюті, кредити, глобальні транзакції банківських та валютних операцій.

Пекінське представництво, відкрите в 1982 році, також веде дуже активну діяльність на ринку. Воно забезпечує повним спектром консультаційних послуг клієнтів і є надійною опорою для компаній, які вперше виходять на китайський ринок.

UniCredit є одним із самих надійних європейських комерційних банків, що пропонує широкий спектр фінансових послуг для бізнесу.

Пропозиція для корпоративних та інвестиційних клієнтів UniCredit фокусується на трьох основних принципах:

  • Обслуговування корпоративних клієнтів і транснаціональні послуги;
  • Структуровані фінанси, ринки акцій та інвестиційні продукти;
  • Доступ до Західної, Центральної та Східної Європі.

Завдяки своїй широкій мережі, яка є однією з найбільших в Європі і нараховує близько 10 000 філій, UniCredit може допомогти китайським компаніям, які вже працюють або тільки планують розвивати свій бізнес в Європі.

Мілан, 15 лютого 2012

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення