CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк» оголошує про старт у новій соціальній мережі - Google+

10.02.2012

10 лютого 2012 року ПАТ «Укрсоцбанк», який працює під торговою маркою UniCredit Bank TM, виходить в нову соціальну мережу - Google+.

Як повідомлялося раніше в серпні 2011 року, ПАТ «Укрсоцбанк» запустив офіційні групи одночасно в трьох соціальних мережах: vkontakte.ru, odnoklassniki.ru, facebook.com.

В офіційних групах у клієнтів є можливість отримати вичерпну інформацію про Банк та його діяльність, поставити будь-яке запитання, скориставшись формою зворотного зв'язку, яке відразу ж попрямує до відповідного фахівця і обробиться в найкоротший строк.

Крім того, один з розділів групи присвячений активної діяльності Банку, пов'язаної з футболом. У зв'язку з тим, що УЄФА та UniCredit Group оголосили про продовження спонсорського договору щодо Ліги Чемпіонів УЄФА до 2015 року, а також з тим, що ПАТ «Укрсоцбанк» було оголошено національним спонсором УЄФА Евро2012 TM в Україні, Банк регулярно проводить акції, відстежує новини та розігрує подарунки, які можуть бути цікаві футбольним вболівальникам.

За словами Ганни Слюсаренко, начальника департаменту корпоративної ідентичності та комунікацій: «В рамках стратегії маркетингових комунікацій, в тому числі з метою підвищення впізнаваності бренду, UniCredit Bank TM продовжує розвивати свою присутність у соціальних мережах. Вихід у саму швидкорослу соціальну мережу Google + дозволить Банку розширити комунікаційні майданчики в Інтернет. Ми розуміємо, що аудиторія відвідувачів сторінки Банку буде перетинатися з іншими соціальними мережами, однак впевнені й в отриманні нових контактів».

Google+ - проект соціальної мережі від компанії Google. Сервіс надає можливість спілкування через Інтернет за допомогою спеціальних компонентів: Круги, Теми, ВідеоЗустрічі, Мобільна версія. Компанія Google при анонсуванні мережі заявила, що основоположними принципами дії сервісу є: користувачі, приватність та живе спілкування.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення