CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

IBM та ПАТ Укрсоцбанк підписали 10-річний договір про надання послуг

08.02.2012

Партнерство, розраховане на підвищення рівня оперативної гнучкості, скорочення витрат та підвищення якості обслуговування клієнтів банку

КИЇВ, Україна – 8 лютого 2012 року: IBM (NYSE: IBM) та ПАТ "Укрсоцбанк", що входить до складу Групи UniCredit , підписали договір про аутсорсинг, що передбачає залучення IBM до забезпечення функціонування інформаційно-технологічних (ІТ) систем та процесів банку.

В рамках 10-річного договору, підписаного в грудні 2011 року на суму близько 200 мільйонів доларів США, IBM бере на себе відповідальність за розробку та підтримку інформаційних систем та прикладних програм ПАТ "Укрсоцбанку", а також за управління його ІТ-інфраструктурою.

Розраховуючи на величезні обсяги накопичених IBM знань, ПАТ "Укрсоцбанк" планує поліпшити якість обслуговування клієнтів, підвищити відносний рівень продуктивності та знизити операційні ризики в межах своєї розгалуженої по всій країні мережі, що налічує майже 400 відділень.

«Залучення IBM на умовах аутсорсингу до здійснюваних нами заходів у сфері інформаційних технологій надає нам можливість зосередитися на наших основних пріоритетних напрямах діяльності, забезпечуючи при цьому найкращий сервіс для наших клієнтів», – сказав керівник  глобальних банківських помлуг ПАТ "UniCredit Bank"  Франческо Пузатері. «Вже здійснивши успішне перенесення та централізацію банківських систем ПАТ "Укрсоцбанку", це рішення допоможе нам зміцнити наші провідні позиції в українському банківському секторі. Використовуючи технології IBM та їх досвід роботи в галузі, ми здатні здійснити революцію в методиці нашої роботи та здійсненні наших операцій. Цей крок є важливим підкріпленням стратегії Групи UniCredit, націленої на зосередження уваги на основному напрямі діяльності та оптимізації витрат.»

За умовами договору IBM відповідає за управління портфелем прикладних програм ПАТ "Укрсоцбанку", його системними центрами обробки даних, IT-мережами, банкоматами, службою підтримки кінцевих користувачів та робочих станцій, а також за їх обслуговування. Такі дії принесуть вигоду як ПАТ "Укрсоцбанку", так і його клієнтам, а також допоможуть банку домогтися істотного скорочення експлуатаційних витрат.

Нещодавно, скориставшись інноваційним архітектурним підходом, ПАТ "Укрсоцбанк" перейшов на нову банківську систему. Ефективність цих нових систем у поєднанні з радикальним поліпшенням рівнів продуктивності, що стало наслідком співпраці з IBM, створює потужну практичну модель, що може бути «перенесена» на інші банки Групи UniCredit.

«Це перший в регіоні випадок повного аутсорсингу, і він знаменує собою нову еру в моделі ІТ забезпечення та в розвитку сектора фінансових послуг України», – сказав керівник IBM на території Росії та Співдружності Незалежних Держав (СНД) Кирилл Корнильев. «На сьогоднішній день банки, що працюють на ринках з показниками швидкого зростання, відчувають нагальну потребу в скороченні витрат та зниженні оперативних бар’єрів з одночасним підвищенням якості обслуговування клієнтів. ПАТ "Укрсоцбанк" звернувся до IBM за їх неперевершеним досвідом в банківському секторі, а також задля забезпечення своїм клієнтам доступу до найкращих технологій та бізнес-процесів.»

Договір демонструє поступ IBM на ринках з показниками швидкого зростання та сигналізує про їх готовність збільшити свою частку на ринку України, на який компанія вийшла ще в 1992 році. Впровадивши новітні технології та бізнес-процеси, договір також забезпечить вливання ресурсів та знань в базу місцевих навиків, яка здійснює підтримку розвитку в Україні талантів, що займаються розробкою технологій наступного покоління.

Про ПАТ «Укрсоцбанк»

ПАТ "Укрсоцбанк" є одним з найбільших банків України, що забезпечують банківським обслуговуванням роздрібну торгівлю, бізнес, корпоративних та приватних клієнтів. Він має мережу, що налічує майже 400 філій, і обслуговує понад 2 млн. клієнтів по всій Україні. В 2008 році банк увійшов до складу Групи UniCredit , однієї з найбільших в світі фінансових мереж, що охоплює 22 європейські країни та ще 27 країн в інших частинах світу.

З 1 вересня 2011 року ПАТ "Укрсоцбанк" працює на ринку України під торговою маркою “UniCredit Bank”.

Детальніше про ПАТ "Укрсоцбанк": http://en.unicredit.com.ua/about/

Про діяльність IBM на території Росії та Співдружності Незалежних Держав (СНД)

В рамках своєї ініціативи географічного розширення, що націлена на збільшення власної частки на новостворених ринках міст та регіонів з швидкими темпами зростання, IBM активно розширює спектр напрямків своєї діяльності на території Росії та Співдружності Незалежних Держав (СНД). В межах регіону IBM має 14 офісів, в тому числі офіси в Москві, Санкт-Петербурзі, Красноярську, Новосибірську, Пермі, Єкатеринбурзі, Самарі, Ростові-на-Дону, Казані, Уфі, Києві та Дніпропетровську, Алмати (Казахстан) та Ташкенті (Узбекистан).

Детальніше про IBM: http://ibm.com/smarterplanet


Контактна особа/контактні особи
:

Ірина Кобильченко
ПАТ Укрсоцбанк
+38 044 230 32 56
Iryna.Kobylchenko@unicredit.ua

Тетяна Любимова
ТОВ «ІБМ Україна»
+38 067 246 73 43
Tatiana_Lubimova@ua.ibm.com

Олександра Кисіль
«ІБМ Росія/СНД»
+7 (903) 115-71-91
alex.kisel@ru.ibm.com

Джонатан Бетті
IBM Growth Markets
+48 69393 5403
Jonathan.Batty@pl.ibm.com

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення