CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк» - найкращий банк з торгового фінансування в Україні

02.02.2012

Наприкінці 2011 журнал Global Finance повідомив про обрання найкращіх банків з торгового фінансування на 2012 рік (“Best Trade Finance Banks 2012”) за результатами опитування, які будуть оприлюднені у лютневому випуску журналу.

Редактори Global Finance за участі аналітиків, керівників компаній, експертів з різних галузей економіки обрали кращі банки з торгового фінансування в 78 країнах та регіонах за результатами проектів, реалізованих цими банками в 2011 році.

Критеріями для обрання переможців були обсяг проведених операцій з торгового фінансування, всебічне обслуговування клієнтів, конкурентоспроможність запропонованих умов та інноваційність підходів у фінансуванні.

Ми раді повідомити про те, що найкращою банківською групою з торгового фінансування в центральній та східній Європі визнано групу UniCredit, найкращим банком з торгового фінансування в Україні визнано ПАТ «Укрсоцбанк», в Австрії – UniCredit Bank Austria AG, в Польщі – Bank Pekao.

Це досягнення є результатом злагодженої роботи підрозділів Центру корпоративного бізнесу Банку та плідної співпраці з іноземними банками в ході реалізації проектів Банку з торгового фінансування.

Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Довідка:

Журнал Global Finance (GFmag.com) засновано в 1987 році, видається тиражем 50 050 примірників в 163 країнах світу.

Аудиторія читачів Global Finance представлена керівниками компаній, виконавчими та фінансовими директорами, керівниками казначейств та іншими спеціалістами з фінансів, що відповідають за інвестування та прийняття стратегічних рішень в міжнародних компаніях та фінансових інститутах.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення