CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Приріст капіталу UNICREDIT: на кінець періоду підписки здійснено підписку на 99.8% акцій

30.01.2012

UniCredit повідомляє, що сьогодні пропозиція звичайних акцій з привілейованим правом наявним акціонерам звичайних та неголосуючих акцій кількістю 3 859 602 938 нових звичайних акцій UniCredit, що не мають номінальної вартості («Акції»), як було затверджено на позачергових зборах акціонерів, що відбулися 15 грудня 2011 року, була закрита.

Під час періоду передплати (09 січня 2012 року – 27 січня 2012 року в Італії, Німеччині та Австрії та 12 січня 2012 року – 27 січня 2012 року у Польщі, «Період передплати») 1 925 199 755 прав передплати було реалізовано та, таким чином, було передплачено 3 850 399 510 акцій, що становить 99.8 % загальних запропонованих Акцій на загальну суму 7 481 326 247,93 євро.

На кінець періоду передплати 4 601 714 прав («Права»), що стосуються передплати 9 203 428 акцій, що дорівнює 0.2 % запропонованих акцій, на загальну суму 17 882 260,60 євро, залишилися нереалізованими.

Права будуть продані з аукціону Компанією, через UniCredit Bank AG, Філію у Мілані, на фондовій біржі, відповідно до статті 2441, пункт 3, Цивільного кодексу Італії. UniCredit випустить прес-реліз для повідомлення ринку про графік проведення аукціону на Фондовій біржі.

UniCredit повідомляє, що пропозиція гарантована синдикатом, який координує та яким управляє американський банк Merrill Lynch, Mediobanca та UniCredit Corporate & Investment Banking, які будуть діяти як Спільні глобальні координатори та організатори випуску цінних паперів та будуть охоплювати, окрім американського банку Merrill Lynch та Mediobanca, Banca IMI, BNP PARIBAS, Credit Suisse, Deutsche Bank, HSBC, J.P. Morgan, Société Générale та UBS, які будуть діяти як Спільні глобальні координатори; ING, Nomura, RBC, RBS та Santander, які будуть діяти як співорганізатори синдикату; BBVA, Credit Agricole CIB, Mizuho International plc та MPS Capital Services, які будуть діяти як провідні учасники синдикату з розміщення цінних паперів та BANCA AKROS S.p.A., Banca Aletti & C. S.p.A., Banca Carige S.p.A., Equita SIM S.p.A., Intermonte, Investec Bank plc та Keefe, Bruyette & Woods, Ltd, які будуть діяти як провідні учасники синдикату з розміщення цінних паперів. Учасники андерайтингового синдикату зобов’язалися, окремо, а не спільно, передплатити будь-які нові звичайні акції, які повинні залишитися непередплаченими на кінець Пропозиції та наступної пропозиції на МТА нереалізованих прав передплати відповідно до статті 2441, пункту 3, Цивільного кодексу Італії, на загальну суму у розмірі 7,5 млрд. євро. Договір андерайтингу містить, між іншим, звичайні пункти, які сприяють ефективності виконання зобов’язань андерайтингу чи які надають андерайтерам право припиняти термін дії договору, відповідно до міжнародної належної практики.

Проспект (спільно оформлений Реєстраційним документом, Повідомленням про цінні папери, Підсумковим повідомлення та Додатком до Проспекту) доступний у Consob, зареєстрованому офісі UniCredit за адресою: Via А. Specchi, 16, Rome (Рим); в центральному офісі управління UniCredit у Мілані, Piazza Cordusio; в зареєстрованому офісі UniCredit CAIB Poland S.A. за адресою: Emilii Plater 53, 00-113 Warsaw, Poland (Варшава, Польща); в Centralny Dom Maklerski Pekao Spolka Akcyjma за адресою: ul. Woloska 18, 02-675, Warsaw, Poland (Варшава, Польща); у Bank Pekao S.A. за адресою: ul. Grzybowska 53/57, 00-950, Warsaw, Poland (Варшава, Польща); в UniCredit Bank AG, за адресою: Arabellastr. 12, 81925 Munich, Germany (Мюнхен, Німеччина); в UniCredit Bank Austria за адресою: Julius Tandler Platz 3, A-1090 Vienna, Austria (Відень, Австрія); у Borsa Italiana в Мілані, Piazza degli Affari 6; та на веб-сайті UniCredit: http://www.unicreditgroup.eu та на Варшавській фондовій біржі: http://www.gpw.com.pl.

UniCredit S.p.A.
Мілан, 27 січня 2012 року

Відділ зв’язків з інвесторами:
Тел.: +39-02-88628715;
e-mail: investorrelations@unicredit.eu

Відділ зв’язків із ЗМІ:
Тел.: +39-02-88628236;
e-mail: mediarelations@unicredit.eu

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення