CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк виступив у підтримку дитячих будинків України в рамках проведення міжнародної програми Українського Тижня Моди

17.03.2011

У рамках проведення міжнародної програми Українського Тижня Моди партнер заходу - Укрсоцбанк, що входить до міжнародної Групи UniCredit, - одним з перших стартує з благодійним наміром 16 березня 2011 року. Керівник Роздрібного бізнесу Член Правління Укрсоцбанку Мауро Маскіо вручить чек на суму 25 тис. гривень сестрі Марії Крістіані та десяти її вихованцям. Гроші буде направлено на ремонт та облаштування сиротинця у селищі Врадіївка у Миколаївські області.

Мауро Маскіо: «Ми дуже раді бути присутніми сьогодні тут та приймати участь у подібному благочинному заході в рамках Українського Тижня Моди. Ми хотіли б підтримати починання, спрямоване на поміч дітям, які уособлюють майбутнє нашої країни, з надією покращити їх життя. Наповнити його красою».

Сестра Маріа Крістіана зі спільноти "Послушниць Господа і Діви Марії з Матара" - аргентинська черниця, яка вже довгі роки живе й допомагає бідним дітям в Україні. Загалом у вже заснованому сестрою Марією дитячому будинку в Івано-Франківську виховується 50 дітей. Сестра Маріа Крістіана та її напарниця опікуються християнським вихованням та надають посильну допомогу у зростанні дітей у цьому дитячому будинку. Вони також багато зусиль докладаються для підтримки сиротинцю у Врадіївці Миколаївської області.

На зустрічі буде присутня супермодель Джі Даінг, яка відвідає Україну з благодійною метою. Саме вона публічно подякує Банку за поміч, яка є такою важливою для всіх дітей цих будинків. Супермодель Джі Даінг активно займається благодійністю (нагороджена Гуманітарною премією та премією волонтера ООН) і виступає як посол доброї волі ЮНЕСКО у Шрі-Ланці. Вона багато зусиль віддає співпраці з організаціями, що займаються профілактикою ВІЛ/СНІД. В Україні вона надасть свою неоціненну допомогу проектам у рамках програм «АнтиСНІД» та «Перша Професія».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення