CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

UNICREDIT BUSINESS INTEGRATED SOLUTIONS, СВІТОВА ОБСЛУГОВУЮЧА КОМПАНІЯ UNICREDIT РОЗПОЧАЛА СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ

04.01.2012

UniCredit Business Integrated Solutions SCpA є першим реальним етапом впровадження Стратегічного плану Групи 2012 року, оголошеного у листопаді 2011, який потрібно виконати. Компанія буде забезпечувати експлуатаційне обслуговування та надавати підтримку Торговельній мережі UniCredit.

UniCredit Business Integrated Solutions, 100 % дочірню компанію UniCredit, було створено завдяки інтеграції та консолідації 13 компаній Групи, та метою її створення є надання послуг у таких сферах: Інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ), бек-офіс та мідл-офіс, нерухомість, безпека та закупівля.

Вона є першою обслуговуючою компанією, створеною на європейському рівні, та спрямована на консолідацію та реорганізацію експлуатаційної діяльності, необхідної для правильного функціонування філій Групи, шляхом оптимізації коштів, забезпечення зручнішої доставки та швидшого часу реагування. Однією з перших цілей UniCredit Business Integrated Solutions є зниження 16% прямих витрат протягом 2015 року.

«Створення світового багатофункціонального експлуатаційного механізму, який повністю присвячений зміні бізнес-потреб, – стверджує Паоло Фіорентіно, виконавчий директор UniCredit та голова UniCredit Business Integrated Solutions – є важливим етапом Стратегічного плану Групи, який дозволить нам встановити багатообіцяючі цілі, що відповідають очікуванням Групи».

Компанія буде також нести відповідальність за всі стратегічні інновації для Групи,з метою ідентифікації, з торговельними підрозділами Банку, найновіших рішень та розширення асортименту послуг, що пропонуються Клієнту.

Паоло Чедерле, головний виконавчий директор UniCredit Business Integrated Solutions, також зазначив, що «ми затвердили нову бізнес-модель, унікальну для європейського банківського сектору, яка задовольняє потреби кожного Клієнта, а не просто надає послуги. Наша мережа може розраховувати на підрозділи, що зосереджені на забезпеченні надання конкретних необхідних послуг. Стабільність, якість та швидкість надання підтримки торговельній цільовій робочій групі буде ключем для нашої конкурентоспроможної стратегії».

У новій компанії працює більш ніж 13 000 осіб та вона буде здійснювати нагляд за діяльністю в 11 країнах та містах: Австрія, Німеччина, Італія, Польща, Велика Британія, Чеська Республіка, Румунія, Словаччина, Угорщина, Нью-Йорк та Сінгапур.
Світова обслуговуюча компанія буде безпосередньо контролювати операції в Італії, Німеччині та Австрії, а також координування та перевірку бізнес-діяльності у країнах ЦСЄ разом з вказівками Холдингу, з метою сприяння та підтримки росту.

Послуги були створені з міжнародним підходом з метою поширення ефективності та ефекту масштабу, зосередження на конкретних місцевих потребах для подальшої консолідації та завоювання довіри Клієнта.

Мілан, 02 січня 2012 року


Контактні дані:
Відділ зв’язків зі ЗМІ:
тел. +39 02 88628236;
e-mail: MediaRelations@unicredit.eu

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення