CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «УКРСОЦБАНК» В РАМКАХ РОЗШИРЕННЯ МЕРЕЖІ ВІДКРИЄ НОВІ ВІДДІЛЕННЯ В ЛУГАНСЬКУ ТА УЖГОРОДІ

27.12.2011

На початку нового 2012 року у рамках розширення мережі відбудеться відкриття нових спеціалізованих відділеннь ПАТ «Укрсоцбанк» у двох містах України Луганську та Ужгороді, де клієнти матимуть можливість здійснювати всі види касових операцій. Відділення будуть розміщені у приміщеннях торгівельних центрів «Епіцентр» у зазначених містах.

Як повідомлялось раніше, ПАТ «Укрсоцбанк» планує активно збільшувати присутність Банку у великих торгово-розважальних центрах. Основна перевага розміщення відділень у великих торгово-розважальних центрах для клієнтів полягає в тому, що відвідувати Банк і вирішувати свої фінансові питання можна під час відпочинку й здійснення інших покупок. У цьому випадку для клієнтів Банк нічим не відрізняється від інших магазинів, які клієнти відвідують під час дозвілля.

Зараз Банк серйозно реструктуризує мережу своїх відділень, приводить її до міжнародних уніфікованих стандартів UniCredit, змінює місця розташування своїх відділень, роблячи їх більш зручними для клієнтів. Нові відділення розпочнуть свою роботу за адресами: Україна, 91042, м. Луганськ, вул. Відродження, 1 та Україна, 88015, м. Ужгород, вул. Баб’яка , 7/1.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення