CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк» став агентом міжнародної системи термінових грошових переказів MoneyGram

20.12.2011

ПАТ «Укрсоцбанк» і Міжнародна система термінових грошових переказів MoneyGram уклали партнерську угоду, завдяки якій ПАТ «Укрсоцбанк» отримав можливість надавати своїм клієнтам новий вид зручного, надійного сервісу грошових переказів.

Завдяки функціональності, широкому міжнародному покриттю, швидкості роботи системи сервіс грошових переказів MoneyGram дозволить задовольнити потреби великої кількості клієнтів Банку. Варто зазначити, що одна з головних переваг системи - швидкість доставки коштів незалежно від відстані між відправником та одержувачем: чи то грошовий переказ в рамках однієї країни або транзакція з одного кінця світу в інший, отримати переказ можна вже через 10 хвилин після його відправлення в будь-якому пункті обслуговування системи по всьому світу, надавши посвідчення особи. Це ідеальне рішення для трудових мігрантів, які відсилають гроші родичам; туристів при виникненні позаштатних ситуацій, студентів та їх батьків для оплати навчання та проживання і т. п.

ПАТ «Укрсоцбанк» притримується політики розширення спектру послуг і початок співпраці з міжнародною системою грошових переказів MoneyGram є прямим підтвердженням цього. У партнерстві з MoneyGram ми можемо на ділі продемонструвати нашим клієнтам, що здійснення грошових переказів у ПАТ «Укрсоцбанк» - це швидко, вигідно та зручно», - зазначає Любов Сироватська, начальник Управління масового ринку ПАТ «Укрсоцбанк».

ПАТ «Укрсоцбанк» почне надавати послуги по системі MoneyGram в усіх відділеннях на території країни після реєстрації угоди в Національному банку України. Список сервісів передбачає відправку та отримання переказів у доларах і євро.

Довідка:

MoneyGram International - одна з лідируючих в сфері грошових переказів компаній на світовій арені, обслуговує грошові перекази по всьому світу і оплату рахунків у США.

Глобальна мережа MoneyGram складається з більш ніж 256 000 відділень. Партнерами компанії виступають національні поштові служби, фінансові установи і найбільші торговельні мережі в більш ніж 192 країнах світу.

У СНД мережа MoneyGram вже налічує понад 32 000 пунктів обслуговування і продовжує розвиватися. В Україні мережа MoneyGram нараховує понад 13 000 відділень.


Щоб отримати детальну інформацію про MoneyGram, будь ласка, відвідайте сайт www.moneygram.com або сторінку MoneyGram на Facebook.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення