CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк» здійснює виплати вкладникам ПАТ Комерційний Банк «СоцКом банк»

15.12.2011

У період з 16 грудня 2011 до 20 січня 2012 року ПАТ «Укрсоцбанк» здійснює виплату гарантованих сум відшкодування вкладникам ПАТ КБ «СоцКом Банк». Виплати проводитимуться в рамках співпраці між ПАТ „Укрсоцбанк” та Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Відшкодування від Фонду зможуть отримати всі вкладники ПАТ КБ «СоцКом Банк» в будь-якому відділення ПАТ „Укрсоцбанк. Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладник повинен пред’явити паспорт та довідку органу державної податкової служби про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податку.

Також повідомляємо вам, що до 01 квітня 2012 року, ПАТ „Укрсоцбанк” продовжує здійснювати виплату гарантованих сум відшкодувань вкладникам АБ «Банк регіонального розвитку», ВАТ «Європейський банк розвитку та заощаджень», ВАТ «АКБ Одеса-банк», ВАТ КБ «Причорномор’я», ВАТ КБ «Національний стандарт», АКБ «Європейський», АКБ «Східно-Європейський банк», КБ «Українська фінансова група», ТОВ «Укрпромбанк», ТОВ КБ «АРМА», ВАТ Банк «БІГ Енергія», АКБ «Трансбанк», ВАТ КБ «Іпобанк», ВАТ «СКБ «Дністер», ПАТ «Земельний банк», ПАТ АБ «Синтез», ТОВ «Діалогбанк» за індивідуальними зверненнями до Фонду.

Для вкладників, які отримали відшкодування за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, діє спеціальна пропозиція – при розміщенні строкового вкладу в ПАТ «Укрсоцбанк» (окрім вкладу «Активий» та «Різдвяний»), базова відсоткова ставка підвищується на 0,5% в UAH/USD/EUR.

Додаткову інформацію щодо індивідуальних звернень вкладників розміщено на сайті Фонду за адресою: http://www.fg.org.ua/.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення