CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк» впроваджує новий банківський вклад «Різдвяний»

01.12.2011

Готуючись до новорічних та різдвяних свят ПАТ «Укрсоцбанк» попіклувався про подарунки не лише для клієнтів мікро- та малого бізнесу – депозити «Різдвяний відсоток» та «Єдиний відсоток» - а й не обійшов стороною клієнтів приватного сектору. Фахівцями Банку був розроблений особливий депозит «Різдвяний» саме для клієнтів – фізичних осіб.

За умовами нового продукту, який вступає в дію з 1 грудня 2011 р., клієнти Банку отримують унікальну можливість розмістити вклад у національній валюті на короткий термін та під вигідний відсоток у 20% річних.

Переваги «Різдвяного» депозиту:

  • Процентна ставка – 20% річних;
  • Термін вкладу – 2 місяці;
  • Валюта – гривня;
  • Мінімальна сума вкладу – 2 000 гривень;
  • Сплата процентів – наприкінці строку;

«Напередодні новорічних і різдвяних свят усі роблять якісь цікаві пропозиції. Так ПАТ «Укрсоцбанк» пропонує своїм клієнтам святковий депозитний вклад в національній валюті «Різдвяний». Поклавши свої гроші на цей вклад наш клієнт значно примножить свій дохід - ми пропонуємо депозитну ставку у 20% річних. Що може бути приємніше в період святкових приготувань, ніж додаткові відсотки по депозитному вкладу?», - відзначає Ольга Шостак, Керівник управління заможних клієнтів, ПАТ «Укрсоцбанк».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення