CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Нові можливості для клієнтів ПАТ «Укрсоцбанк» з системою Western Union!

14.03.2011

Починаючи з 21 березня 2011 року клієнти Північного макрорегіону ПАТ «Укрсоцбанк», який охоплює Київську, Житомирську, Черкаську та Чернігівську області, зможуть отримувати міжнародні грошові перекази в євро за системою Western Union, що відправляються з Італії, Іспанії, Португалії та з окремих міст Греції - Афіни, Салоніки та інших.

Дана послуга дозволить клієнтам отримувати грошовий переказ від своїх близьких та знайомих безпосередньо у валюті, в якій було здійснено переказ з цих країн, а саме в євро.

Нагадуємо, що система Western Union - це швидкий та надійний спосіб переказувати гроші. При цьому, клієнт отримує кошти вже за хвилини* після переказу. Western Union понад 135 років пропонує своїм клієнтам послуги грошових переказів, сьогодні послуги компанії надаються через мережу з понад 400 тисяч пунктів обслуговування у більш ніж 200 країнах та територіях світу.

*Необхідно враховувати режим роботи відділень-агентів, різницю часових поясів та інші застосовані обмеження. Детальніше інформація подана на бланку для відправки грошей.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення