CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

UniCredit Bank™ (ПАТ «Укрсоцбанк») - лідер серед банків України за рівнем активності в соціальних мережах

18.10.2011

UniCredit Bank™ (ПАТ «Укрсоцбанк») посів першу сходинку серед українських банків за рівнем активності в соціальних мережах у рейтингу «Social Media Activity Index 2011».

Дослідження проводилося з 27 по 30 вересня 2011 року шляхом вивчення інформації у відкритому доступі на корпоративних сайтах та майданчиках компаній у соціальних мережах, а також блогах компаній та перших облич.

В ході дослідження рівня активності в мережі Інтернет та соціальних мережах, реалізованого компанією «Міжнародна Маркетингова Група України», до уваги бралися корпоративні сайти, майданчики у топових соціальних мережах та блоги 35 організацій. Компанії були розподілені на три категорії – банки, FMCG и PR-послуги. Оцінка офіційних груп компаній в соціальних мережах включила такі показники, як: наявність майданчиків компанії/бренду в популярних соціальних мережах (Facebook, Twitter, LinkedIn); кількість "друзів"/фоловерів/фанів корпоративних сторінок; регулярність оновлення інформації на корпоративних майданчиках у соціальних мережах; наявність фото, відео на майданчиках; наявність корпоративних блогів компанії/бренду (незалежно від платформи); наявність особистих блогів, які ведуть керівники або топ-менеджери компанії (незалежно від платформи). По кожному показнику компаніям-учасникам нараховувалася певна кількість балів, виходячи із загальної кількості набраних балів за всіма показниками був побудований ренкінг.

Коментуючи позицію Банку в зазначеному рейтингу, Ганна Слюсаренко, керівник Департаменту корпоративної ідентичності та комунікацій UniCredit Bank™, наголосила: «Для Банку вихід в соціальні мережі був невипадковим. Цей канал комунікацій дозволив не тільки провести ребрендинг, а й супроводжувати такий яскравий проект як Турне Кубка UEFA Champions League в Україні, представлений UniСredit. А скільки звичайних поточних новин ми змогли донести до користувачів у цілому й наших співробітників зокрема! Проте ми не збираємося зупинятися на досягнутому і впевнені, що саме спонсорство Євро 2012 дозволить UniCredit Bank™ вийти якісно на новий рівень комунікацій у соціальних мережах. Відвідувачів наших сторінок чекає багато цікавих і захоплюючих пропозицій!».

UniCredit Bank™ активно розвивається та веде діяльність у таких соціальних мережах, як vkontakte.ru, odnoklassniki.ru, facebook.com. В офіційних групах фінансової установи користувачі соціальних платформ мають можливість отримати інформацію про Банк та його діяльність, поставити будь-яке запитання фахівцю Банку, дізнатися про останні оновлення продуктів та послуг, слідкувати за актуальними новинами UniCredit Bank™ й одними з перших дізнатися про спеціальні пропозиції та розіграші. Особливе місце в інформаційному наповненні сторінок Банку займає висвітлення діяльності, пов’язаної з футболом, а саме партнерство UniCredit тa UEFA Champions League й національне спонсорство UniCredit Bank™ Євро-2012 в Україні.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення