CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

UniCredit Bank™ проводитиме дитячі футбольні змагання Open Fun Football у рамках Турне Кубку UEFA Champions League

27.09.2011

У рамках проведення Турне Кубку UEFA Champions League в Україні UniCredit Bank™ планує провести серію дитячих футбольних змагань на визначення переможця, який окрім почесного звання Чемпіону та інших подарунків, отримає Кубок UniCredit.

30 вересня у Києві та 7 жовтня у Донецьку розпочнеться унікальна у своєму роді для футбольних вболівальників та мешканців країни подія. Протягом трьох днів, з 30 вересня по 2 жовтня у Києві на Софіївській площі та з 7 жовтня по 9 жовтня у Донецьку на площі Леніна, на центральних площах міст буде розміщено Містечко Турне Кубка UEFA Champions League, відвідувачі якого зможуть на власні очі побачити легендарну нагороду, головний трофей європейського клубного футболу - Кубок UEFA Champions League.

Протягом двох днів у кожному місті: 1-2 жовтня у Києві та 8-9 жовтня у Донецьку триватимуть футбольні змагання серед майбутніх зірок світового футболу, які демонструватимуть свої вміння та таланти. У перший день Open Fun Football триватиме з 10 до 13 години. В ньому братимуть участь команди, складені із гравців віковою категорією 9-13 років, включаючи 2 дівочі команди. Нагородження переможців відбуватиметься з 13:00 до 13:20. Нагороду вручатимуть представники ФФК та ФФУ. Черговий тур першості міста Київа сезону 2011 проходитиме 2 жовтня з 10 д 19 години. Участь візьмуть команди, складені з гравців вікової категорії 2002-2001 року народження. Нагородження переможців відбуватиметься з 19:00 до 19:20. У Донецьку змагання проходитимуть 8-9 жовтня з 10:00 до 17:50 та включатимуть 3 гри у кожній підгрупі, які в свою чергу складатимуться з двох таймів. Крім того на гравців та вболівальників очікуватимуть 2 фінальні гри та нагородження переможців, яке триватиме з 18:30 до 19:00 за участю представників ФФДон та керівництва Банка.

Під час перерв між матчами учасники та гості зможуть насолодитись яскравими виступами дитячих колективів.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення