CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Унікальна футболка від UniCredit Bank™ у подарунок для клієнтів Банку, що завітають на Турне Кубка UEFA Champions League, представлене UniCredit

20.09.2011

З 30 вересня 2011 по 7 жовтня 2011 рр. усі діючі клієнти ПАТ «УніКредит Банк» та/або ПАТ «Укрсоцбанк» матимуть виняткову можливість отримати одну з 1000 футболок* з символікою UniCredit та UEFA Champions League у подарунок, відвідавши Турне Кубка UEFA Champions League, представлене UniCredit.

Цієї осені, з 30 вересня 2011 по 7 жовтня 2011 рр., за підтримки UniCredit в Україні відбудеться унікальний захід європейського рівня - Турне Кубка UEFA Champions League, представлене UniCredit, а з ним й ціла низка подій осяє два великі українські міста. Протягом трьох днів, з 30 вересня по 2 жовтня у Києві на Софіївській площі та з 7 жовтня по 9 жовтня у Донецьку на площі Леніна, на центральних площах міст буде розміщено виставку Турне Кубка UEFA Champions League, відвідувачі якої зможуть на власні очі побачити легендарну нагороду, головний трофей європейського клубного футболу - Кубок UEFA Champions League.

У рамках чудового спортивно-розважального заходу відвідувачі матимуть можливість не лише побачити легендарний трофей, зірок футболу, сувеніри, що вже встигли стати справжніми футбольними реліквіями, а й прийняти участь у розважальних заходах, розіграшах з чудовими подарунками.

Одним з сюрпризів, що UniCredit Bank™ підготував з нагоди свята спорту, стануть 1000 подарункових футболок з символікою UniCredit та UEFA Champions League для перших 1000 клієнтів-відвідувачів заходу. Для того щоб стати власником футболки, випущеної лімітованим тиражем, клієнт ПАТ «УніКредит Банк» та/або ПАТ «Укрсоцбанк» повинен пред’явити діючу платіжну карту, емітовану однією з зазначених фінансових установ, у міні - відділенні UniCredit BankTM на виставці Турне Кубка.**

Завітавши до міні-відділення Банку, що буде розташоване у малому тенті на території Турне Кубка UEFA Champions League, гості заходу зможуть отримати вичерпні та змістовні консультації, щодо продуктів та послуг ПАТ «Укрсоцбанк».

* Під 1000 футболок мається на увазі 500 одиниць – Київ, 500 одиниць – Донецьк.

**Отримати спеціальний подарунок – футболку – клієнти ПАТ «УніКредит Банк» та/або ПАТ «Укрсоцбанк» зможуть, пред’явивши діючу платіжну карту однієї з зазначених організацій, з 30.09.11 по 02.10.11 у місті Києві та з 07.10.11 по 09.10.11 у місті Донецьку, за наявності подарунків(футболок) у організатора. Кількість брендованих футболок лімітована. Клієнт має можливість одержати лише один вказаний подарунок.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення