CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Ребрендінг ПАТ «Укрсоцбанк» відбувся у соціальних мережах

01.09.2011

1 вересня 2011 року ПАТ «Укрсоцбанк» офіційно змінив торгівельну марку Банк продовжуватиме свою діяльність на ринку України під торгівельною маркою «UniCredit Bank», не змінюючи при цьому юридичну назву - ПАТ «Укрсоцбанк». Зміна торгівельної марки є стратегічної метою Групи UniCredit, що спрямована на зміцненням материнського бренду UniCredit на українському ринку.

Логічним кроком у процесі ребрендінгу фінансової установи стала зміна торгівельної марки Банку у віртуальному просторі– vkontakte.ru, facebook.com, odnoklassniki.com, де нещодавно ПАТ «Укрсоцбанк» зареєстрував свої офіційні сторінки. Розпочавши ребрендінг також і в соціальних мережах, Банку вдасться охопити широку аудиторію Інтернет користувачів, що в свою чергу підвищить впізнаваність бренду UniCredit серед молодої аудиторії.

Оновлення офіційних сторінок Банку у соціальних мережах у рамках процесу ребрендігу буде полягати не лише в зміні самої назви організацій на UniCredit Bank, а й в модернізації їх оформлення згідно нової рекламної концепції Групи UniCredit «Життя мінливе». «Для Банку соціальні мережі – це стратегічний канал комунікацій, саме тому дуже важливим кроком було проведення ребрендингу через них. Слід відмітити, що технічні можливості соціальних мереж дозволили ПАТ «Укрсоцбанк» яскраво провести ребрендинг до нової торгової марки «UniCredit Bank» та представити нову рекламну концепцію «Життя мінливе» - відзначила Ганна Слюсаренко, Керівник Департаменту корпоративної ідентичності і комунікацій ПАТ «Укрсоцбанк».

Як зазначалося раніше, в зв’язку з тим, що Банк зберігає свою юридичну назву – ПАТ «Укрсоцбанк» та не змінює свої реквізити, клієнти Банку не відчують жодних незручностей та дискомфорту , адже умови договорів та умови з обслуговування залишаються без змін.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення