CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк» відкрив Центр приватного банкінгу в м. Донецьк

26.07.2011

В липні 2011 року розпочав роботу Центр приватного банкінгу ПАТ «Укрсоцбанк», що розташований за адресою: м. Донецьк, вул. Р.Люксембург, 63.

Центр приватного банкінгу в м. Донецьку вже є другим спеціалізованим відділенням, що відкриває свої двері для Клієнтів сегменту private banking. Перший Центр приватного банкінгу було відкрито у вересні 2010р. в м. Києві.

Відкриття спеціалізованих Центрів, що здійснюють обслуговування виключного кола Клієнтів є частиною стратегії банку сфокусованої на розвиток приватного банкінгу. Таким чином, зважаючи на особливі вимоги Клієнтів щодо стандартів обслуговування, збереження конфіденційності та дотримання високого рівня безпеки, відкриття окремих Центрів є цілком логічним кроком в умовах динамічного розвитку ринку.

Окрім виправдання сподівань наших клієнтів, наявність спеціалізованого Центру дозволяє продемонструвати не лише відношення та повагу Банку до Клієнтів, але і готовність будувати довгострокові відносини та проявляти чітке розуміння потенціалу регіону загалом.

Ласкаво просимо до Центру приватного банкінгу ПАТ «Укрсоцбанк»!

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення