CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк та УЄФА запрошують на прес-конференцію, присвячену офіційному оголошенню ПАТ «Укрсоцбанк» національним спонсором ЄВРО 2012 в Україні

19.07.2011

Шановні представники ЗМІ!

ПАТ «Укрсоцбанк» та УЄФА запрошують Вас на спільну прес - конференцію, присвячену офіційному оголошенню ПАТ «Укрсоцбанк» національним спонсором УЄФА ЄВРО 2012 в Україні. Прес - конференція відбудеться 20 липня 2011 року, в середу, за адресою: г. Київ, вул. Тарасовой, 5-а в приміщенні конференц - будівлі готелю «Хайят», зал Regency Ballroom.

Програма:
12.00 – 12.50 акредитація представників ЗМІ на прес-конференції
13.00 – 14.00 прес-конференція
14.00 – 14.45 кава-брейкк

Заявлені спікери на прес - конференції:

Джанні. Ф. Папа, керівник підрозділу банківської діяльності в регіоні ЦСЄ, Група UniCredit,
Борис Тимонькин , Голова Правління ПАТ «Укрсоцбанк» ,
Девід Тейлор, виконавчий директор UEFA Events S.A.,
Філіп Марграф, комерційний директор UEFA Events S.A.,
Олег Шкреба, заступник директора турніру УЄФА ЄВРО 2012 в Україні.

Після прес-конференції у Вас також буде можливість поспілкуватися зі спікерами особисто та уточнити питання , які Вас цікавлять. Для того, щоб організувати Ваше спілкування із спікерами найбільш ефективно, будь ласка, уточніть з ким саме Ви плануєте поспілкуватися після офіційної частини прес-конференції.

Будь ласка, підтвердить своє бажання бути присутнім на прес-конференції, а також наміри поспілкуватися із спікерами особисто, зв’язавшись із начальником управління зовнішніх комунікацій ПАТ «Укрсоцбанк» Іриною Кобильченко за адресою Iryna.Kobylchenko@ukrsotsbank.com  до 17.00 19 липня 2011 року.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення