CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Престижна нагорода «Writing for CEE» за досягнення у журналістиці

18.07.2011

Період подання робіт для авторів завершується 31 липня 2011 р.

  • Винагорода у розмірі 5000 євро вручається за внески журналістів, що висвітлюють питання кордонів та упереджених думок у межах Європи різними способами та допомагають подолати їх
  • АПА (Австрійське Агентство друку) та Банк Австрія закликають до подання робіт до кінця липня

Міжнародний конкурс «Writing for CEE», що проводиться АПА (Австрійське Агентство друку) за співробітництва з Банком Австрія з 2004 року та під час якого вручаються винагороди за досягнення у журналістиці, завершується. Журналісти з країн Центральної та Східної Європи (ЦСЄ) мають можливість подати свої робити до 31 липня та переможець одержить винагороду у розмірі 5000 євро.

На конкурсі відзначаються роботи, що пов’язані з Європою та європейцями, щоденним життям у країнах Європи, мистецтвом, культурою та способом життя у Європейських країнах, а також ламанням бар’єрів і подоланням упереджень. Статті повинні бути надруковані у друкованих засобах масової інформації, звучати на радіо, транслюватися по телебаченню чи бути розміщені в Інтернеті у період з 01 серпня 2010 р. до 31 липня 2011 р.

Нагорода націлена на заохочення журналістів, які висвітлюють питання Європи та Європейської інтеграції. Організатори запевняють, що це не просто нагорода ЄС, а скоріше «Європейська нагорода з особливим зосередженням уваги на Центральній та Східній Європі». Однак журналісти з усієї Європи, наприклад, з Північної Європи чи Балтійських країн, також безперечно запрошені до подання своїх робіт. Переможця буде оголошено на урочистій церемонії, яка відбудеться 11 листопада 2011 року у Відні.

До складу членів журі, які зустрічаються у різних групах, ввійшли: чеський соціолог Мілан Шмід (Milan Smid), словацький публіцист Міхаель Берко (Michael Berko), консультант з питань зв’язку Ілдіко Фюреді-Коларік (Ildico Furedi-Kolarik), польські журналісти Ігор Янке (Igor Janke) та Павел Браво (Pawel Bravo), колишній радник Президента Чехії Йірі Пее (Jiri Pehe), угорський радіожурналіст Юлія Вараді (Julia Varadi), болгарська письменниця Яніна Драгостінова (Janina Dragostinova), прес службовець ЦСЄ Банку Австрія Тімон Кізенхофер (Tiemon Kiesenhofer) та голова відділу зовнішньої політики АПА Амброс Кіндел (Ambros Kindel).

Для участі необхідно подати статтю мовою оригіналу, її переклад на англійську мову та резюме автора. Додаткову інформацію та бланк заявки на участь можна одержати онлайн за адресою: www.apa.at/cee-award

UniCredit

UniCredit є провідним Європейським банком, що має коріння у 22 країнах. Наша загальна глобальна мережа охоплює приблизно 50 ринків, з близько 9600 відділеннями та більш ніж 162 000 працівниками (станом на 31 грудня 2010 р.). Нашим основним професійним завданням є розуміння реальної життєвої ситуації та потреб фізичних осіб, компаній та місцевих спільнот. Ми прагнемо надати конкретні відповіді та реальні переваги стосовно проблем та можливостей, з якими стикаються наші клієнти.

В регіоні ЦСЄ UniCredit керує найбільшою міжнародною банківською мережею з приблизно 3900 відділеннями. Група функціонує в Австрії, Азербайджані, Боснії та Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Чеській Республіці, Естонії, Німеччині, Угорщині, Італії, Латвії, Литві, Казахстані, Киргизії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Словенії, Туреччині та Україні.

Контактні відділи:            

Відділ міжнародних зв’язків

Тімон Кізенхофер (Tiemon Kiesenhofer), тел.: +43 (0) 50 505 56 036 
e-mail: tiemon.kiesenhofer@unicreditgroup.at

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення