CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк увійшов до «Топ-2» рейтингу банків, картками яких платить Уанет

12.07.2011

Згідно рейтингу міжбанківської платіжної системи «Portmone» «Топ-10 банків, картками яких сплачує Уанет», банківські картки, емітовані Укрсоцбанком, визнані одними з найпопулярніших серед користувачів Уанет, для здійснення операцій у мережі Інтернет.

За словами Ігоря Білоконя, Керівника управління альтернативних каналів продажу: «Сьогодні можна говорити про позитивні тенденції зростання кількості та об’єму розрахунків картками в мережі, збільшення кількості магазинів та сервісів, що дозволяють клієнту замовити той чи інший товар або послугу, не відходячи від комп’ютера. Вибір клієнтами платіжних карток нашого Банку для розрахунку в Інтернеті є досить логічним: спираючись на існуючи тренди ринку, Укрсоцбанк у своїй діяльності акцентує увагу на розробці та впровадженні новітніх технологій метою яких є вдосконалення співпраці між клієнтом й Банком і робить її ще зручнішою, надійною та вигідною».

Також варто відзначити, що посівши друге місце у цьогорічному списку «Топ-10», Банк, у порівнянні з минулим роком, зберіг свої стабільні позиції у сфері Інтернет платежів.

Головним завданням даного чарту є виявлення банків, клієнти яких роблять найбільше покупок за допомогою банківських карток у Інтернеті. Банки - учасники рейтингу оцінувалися згідно даним 2-го кварталу 2011 року та змінам у порівнянні з даними по 3-му кварталу 2010.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення