CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк запускає нову послугу - миттєве рішення з надання кредиту

07.07.2011

Укрсоцбанк став першим банком на ринку України, який надав можливість своїм клієнтам отримати попереднє рішення по кредиту віддалено, на веб-сайті банку.

Рішення грунтується на комплексному аналізі соціальних та фінансових показників позичальника. Клієнт може істотно заощадити власний час і сили за рахунок того, що немає необхідності збирати конкретні документи і безпосередньо відвідувати відділення банку. Рішення щодо надання кредиту через веб-сайт приймається протягом декількох хвилин. Після цього клієнт має можливість одразу ж на сайті призначити консультацію з менеджером у будь-якому відділенні банку на зручний для нього день і час.

За допомогою даної послуги клієнт може отримати попереднє рішення щодо кредиту, яке, з великою ймовірністю, виявиться фінальним, якщо всі зазначені клієнтом дані підтвердяться документально.

Ксенія Марус, начальник управління розвитку багатоканального банкінгу: «Після подолання існуючих проблем в законодавстві України, для прийняття рішення щодо надання кредиту, як і в багатьох країнах Європи, буде необхідно вказати лише бажану суму і індивідуальний податковий номер. Рішення щодо кредитування буде прийнято банком автоматично, і клієнт отримає його практично моментально».

«Отримавши позитивне рішення на сайті, швидше за все, клієнт отримає його і в банку, - продовжує експерт, - додатково банк перевіряє кредитну історію клієнта, будь-яку доступну негативну інформацію про клієнта і т.п. Якщо всі дані, вказані на сайті, будуть підтверджені, і негативна інформація відносно клієнта буде відсутня - він обов'язково отримає кредит».

Послуга, в першу чергу, спрямована на ділових людей, які, перш ніж витрачати час на збір документів для отримання кредиту і візит в банк, хочуть бути впевнені в тому, що банк прийме позитивне рішення про надання кредиту.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення