CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк запропонував нову програму кредитування для клієнтів сегменту мікро- та малого бізнесу - «АВТО ДЛЯ ТАКСІ»

01.06.2011

Укрсоцбанк зацікавлений у встановленні взаємовигідних відносин із своїми клієнтами. З метою реалізації планів розвитку клієнтів ПАТ «Укрсоцбанк» запропонував зручну програму кредитування автомобілів для використання в якості таксі, враховуючи потреби бізнесу своїх клієнтів та специфіку його діяльності.

Дмитро Піпський, начальник Відділу сегментів мікро- та малого бізнесу: «Ми всі з нетерпіння чекаємо на початок ЕВРО-2012. Одним з пріоритетних напрямків в підготовці до проведення чемпіонату є забезпечення належного рівня інфраструктури міст, в тому числі належного рівня якості послуг, які надаються таксопарками. Саме тому, ми розробили спеціальну пропозицію – кредит на придбання авто для використання в якості таксі. Нові умови кредитування спрямовані на надання можливості поновити парк автомобілів, які зараз використовуються в якості таксі, що в свою чергу забезпечить підвищення рівня цього сервісу».

Умови кредитування:

Термін кредитування – до 36 місяців

Сума кредиту – до 70% від вартості транспортного засобу

Одноразова комісія – 1%

Відсоткова ставка – 18%

Сегмент авто - нові легкові автомобілі та мікроавтобуси

Графік погашення: щомісячний (за перший рік користування кредитом лише 20% від суми кредиту).

Фізичні особи – підприємці джерелом погашення кредиту в яких є дохід від перевезення пасажирів, на момент звернення, щодо отримання кредиту, повинні мати (у власності або в оренді) як мінімум 1 транспортний засіб, який приносить дохід в якості таксі. Для підтвердження цього факту, клієнт повинен надати підтверджуючі документи про право власності на транспортний засіб або договір оренди, а також підтверджуючі документи стосовно співпраці зі службами таксі (довідка про кількість викликів та суми отриманих доходів помісячно за останні 6 місяців).

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення