CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк запустив чотири нові тарифні пакети для клієнтів

24.05.2011

Укрсоцбанк розробив чотири нові тарифні пакети, сформувавши їх під індивідуальні потреби клієнтів.

Так, серед основних переваг цих тарифних пакетів:

  • Економія часу - один договір на повний комплекс банківських послуг, який оформляється протягом одного візиту до відділення банку;
  • Економія коштів - більшість послуг і сервісів, які входять до пакету, вже включені в його вартість або за ними надаються знижки;
  • Зручність - немає необхідності сплачувати за кожну послугу чи сервіс окремо, оскільки їх вартість вже включено до щомісячної оплати обслуговування пакета;
  • Додаткові переваги - вибравши пакетне обслуговування, Ви приймаєте участь в програмах лояльності банку, отримуючи додаткові бонуси і знижки.

Любов Сироватська, начальник Управління масового ринку вважає, що населення вже звикло до такого виду платіжного інструменту, як платіжна картка: «Все більше і більше компаній переходять до виплати заробітної плати через пластикові картки. І зрозуміло, чому люди при виїзді закордон обов'язково оформляють платіжну картку. Це вже не є чимось новим, люди знають, як користуватися цією послугою і вибирають банк залежно від його наповненості певними продуктами, наявності у ньому додаткових послуг ... Тому банки впроваджують пакетне обслуговування, щоб це була не просто картка, а комплексний набір продуктів для повсякденного життя. Ми стежимо за ситуацією на ринку і прагнемо забезпечити своїх клієнтів повним комплексом фінансових можливостей».

Кожен клієнт банку може знайти найбільш відповідний саме для нього пакет обслуговування серед запропонованих:

  • Пакет «Базовий» - базова пакетна пропозиція за найбільш прийнятною вартістю. Кращий варіант у разі, якщо ви отримуєте заробітну плату чи пенсію на картку Укрсоцбанку.
  • Пакет «Яскравий» - банківська пакетна пропозиція, що містить комплекс популярних банківських послуг.
  • Пакет «Престиж» - банківська пакетна пропозиція, яка містить ексклюзивний набір банківських продуктів і сервісів.
  • Пакет «Преміум» - банківська пакетна пропозиція найвищого класу, яка гарантує обслуговування преміум-класу та доступ до комплексу додаткових послуг, привілеїв і можливостей. Пакет розрахований на клієнтів Приватного-банкінгу.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися на сторінці: http://ru.usb.com.ua/packages/

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення