CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк став абсолютним лідером в Україні за кількістю банкоматів

19.05.2011

Об'єднана мережа банкоматів Укрсоцбанку налічує на сьогоднішній день більше 10 000 банкоматів в Україні і є найбільшою в країні. У квітні поточного року до об'єднаної мережі банкоматів Укрсоцбанку увійшли мережі ще двох крупних банків - Промінвестбанку та Дочірнього банку Сбербанку Росії, що посприяло досягненню такого безпрецедентного результату.

Клієнти Укрсоцбанку - держателі платіжних карт Visa і MasterCard тепер мають унікальну можливість отримувати готівку в банкоматах об'єднаної мережі банкоматів за тарифами Укрсоцбанку без будь-яких додаткових комісій.

Як зазначив начальник Управління альтернативних каналів продажів Укрсоцбанку Ігор Білоконь: «У зв’язку з початком відпускного сезону, існуючим і потенційним клієнтам  Укрсоцбанку буде також цікава  наступна новина. Оскільки Укрсоцбанк є учасником авторитетної міжнародної Групи UniCredit, власники платіжних карток Visa і MasterCard, емітованих Укрсоцбанком, мають унікальну для ринка України можливість отримання готівки без додаткових комісій у практично 20 000 банкоматах Групи UniCredit в країнах Європи, а також у Туреччині, Росії та Казахстані».

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, звертайтесь до Контакт-центру Банку: 0 800 5000 20.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення