CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

В Укрсоцбанку, що входить до міжнародної Групи UniCredit, було проведено дослідження рівня задоволеності клієнтів Private Banking

28.02.2011

Група UniCredit провела дослідження рівня задоволеності клієнтів Private Banking в усіх країнах-учасниках Групи, включаючи Україну. Укрсоцбанк отримав одні з найвищих оцінок рівня обслуговування та якості наданих послуг серед банків-учасників програми.

До всіх країн, що прийняли участь у дослідженні був застосований єдиний підхід та висунуті єдині вимоги. Опитувальний лист було складено в єдиному форматі для кожної країни. Більш того, з метою синхронізації результатів дослідження було проведено одночасно в усіх країнах компанією TNS Italia. Враховуючи особливість цільової аудиторії, під час проведення дослідження застосовувався нестандартний підхід. Приймалась до увага кожна деталь: зацікавленість клієнтів в участі, значення проведення дослідження для клієнтів і таке інше.

«Для Укрсоцбанку поза сумнівом це перший досвід проведення подібного дослідження. До цього ми орієнтувалися на окремі відгуки клієнтів Private Banking та не мали загальної картини того, наскільки вони задоволені обслуговуванням. Наразі банк використовує гарний інструментарій для вивчення потреб клієнтів та подальшого надання їм ще якіснішого сервісу. Приємно усвідомлювати, що Укрсоцбанк отримав найвищі бали згідно до міжнародної шкали», — прокоментувала Ірина Чернишова, начальник Відділу маркетингових досліджень Укрсоцбанку.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення