CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Замовити банківський продукт Укрсоцбанку відтепер можна не виходячи з дому

03.12.2010

Рівень сервісу, який сьогодні потрібен клієнтам, вимагає від банків безупинного пошуку найбільш оперативного, простого та мобільного шляху продажу продуктів. Саме тому, проаналізувавши побажання клієнтів, Укрсоцбанк запровадив послугу із замовлення банківських продуктів на своїй Інтернет-сторінці – онлайн-заявку. Відтепер кожен відвідувач сайту може залишити свій контактний телефон та ім’я, і банківські спеціалісти протягом 30 хвилин нададуть вичерпну консультацію по продуктах та домовляться з клієнтом про зустріч у найближчому відділенні.

За словами Ксенії Марус, начальника Управління розвитку мультибанкінгу, віддалене обслуговування на сьогоднішній день стає все більш необхідним для споживачів українського ринку фінансових послуг. «Насправді, ми відмічаємо те, що рівень фінансової освіти у клієнтів безперервно зростає і з кожним днем збільшується кількість тих клієнтів, яких не потрібно переконувати у вигідності того чи іншого продукту, їм просто потрібно надати можливість оформити його. Саме тому і розвиваються зараз усі канали кооперації з клієнтами, які дають клієнтам можливість обслуговуватись та консультуватись дистанційно, а значить і мобільно», – підсумувала Ксенія Марус.

Оперативність обслуговування та простота продуктів є основною характеристикою клієнтського сегменту Масового ринку. Як зазначила Любов Сироватська, начальник Управління масового ринку: «Банк сьогодні готовий йти до людей, готовий запропонувати їм вибір: або приходити у відділення та спілкуватися з менеджером, або ж отримати консультацію у телефонному режимі, не виходячи з дому чи офісу. В обох випадках ми надаємо максимально оперативну та вичерпну консультацію. Існуючий продуктовий ряд Укрсоцбанку є доволі широким і цілком задовольняє потреби клієнтів сегменту масового ринку. Саме тому ми і намагаємось зробити продаж стандартних продуктів максимально швидким для клієнта, наприклад, через Інтернет. Також варто зазначити, що замовлення продуктів та послуг через сайт є тільки першим кроком на шляху вдосконалення якості обслуговування клієнтів».

«Насправді, послуги з on-line консультування та замовлення продуктів на ринку банківських послуг існували і раніше, проте не завжди клієнти мають бажання заповнювати значну кількість інформації про себе на сайтах банків, – каже Ігор Білоконь, начальник Управління розвитку альтернативних каналів продажу, — саме тому ми максимально спростили необхідну кількість полів для заповнення в цій онлайн-заявці. Це означає, що відтепер клієнту, щоб замовити консультацію по банківському продукту з подальшим оформленням, потрібно не більше 30 секунд», – повідомив пан Білоконь.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення