CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін вважає, що тарифи платіжних систем пов’язані з рівнем розвитку бізнесу

03.12.2010

Борис Тимонькін прокоментував ситуацію на ринку платіжних систем та причини збільшення тарифів: «За останні 4 роки подорожчання відбулося майже у всіх сферах надання послуг. Тарифи завжди пов’язані з рівнем розвитку бізнесу. Якщо ця послуга продається масово, тарифи теж дешевшають. Ми можемо провести паралель із розвитком мобільних телефонів: я пам’ятаю був фірмовий – банківський телефон, в середині 90-х років тарифи коштували дорого і були в доларах, мій рахунок складав $5 тис при розмовах в межах України. Тому що якщо користувачів мало, а треба будувати інфраструктуру, то природно, що видатки спрямовуються на цю невелику кількість користувачів».

«Коли з’явились десятки мільйонів користувачів мобільними телефонами, — продовжує банкір, — тарифи посипались униз: сьогодні вже не $2, як було раніше, а 13 копійок, 1,5—2 цента. Це відповідь. В Європі, де рівень цих послуг на порядок вищий, там, де майже все населення активно користується картками (а не як у нас – 90% використання картки закінчується на вилученні готівки з банкомату), тарифи можуть бути нижчими, і це природно».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення