CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Експерт Укрсоцбанку надає рекомендації стосовно критеріїв вибору банка-партнера

07.12.2010

Сьогодні не всі українські банки можуть похвалитися високими стандартами надання комплексного банківського обслуговування.

Керівник Департаменту розробки стратегії і розвитку бізнесу Центру корпоративного бізнесу Укрсоцбанку Руслана Шпигоцька розповідає про критерії, які допомагають правильно обрати банк, який підтримуватиме корпоративного клієнта не залежно від обставин:

«По-перше, це має бути стабільний банк. Тут слід керуватись принципом «великим міжнародним клієнтам – великі банки». Як правило, саме такі банки – учасники авторитетних іноземних груп, наприклад, UniCredit – мають можливість врахувати та задовольнити індивідуальні потреби представників великого бізнесу.

По-друге, — продовжує експерт, - у банка потрібен бути значний досвід співробітництва з корпоративними клієнтами. Досвід та розуміння бізнесу клієнтів банківськими співробітниками дозволяє краще розуміти і навіть передбачати потреби корпоративних клієнтів.

Також мають висуватись високі вимоги до рівня кваліфікації менеджерів банку. Оскільки надання складних структурованих банківських послуг потребує значної компетенції в даній галузі.

Не менше важливою є готовність банку стати фінансовим порадником корпоративного клієнта, пропонувати якісні та комплексні рішення усіх проблем, які виникають у роботі клієнта».

Правильний вибір банку у відповідності до наданих критеріїв забезпечить гармонійну співпрацю банка з клієнтом.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення