CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк збирається запропонувати нові продукти для корпоративних клієнтів найближчим часом

10.12.2010

Розробка нових банківських продуктів – один з головних напрямів стратегії розвитку банку. Це об’єктивна вимога сучасного ринку. Нові продукти необхідні для максимального задоволення потреб клієнтів у комплексному та якісному банківському обслуговуванню. До того ж Укрсоцбанк прагне не лише підтримувати актуальність продуктового ряду, але й навіть передбачати потреби клієнтів.

«Ми готуємо до виходу на ринок продукт – «найкоротші відновлювані кредитні лінії» — для фінансування обігового капіталу. Це револьверні кредитні лінії з коротким строком траншів. Головна перевага продукту для позичальника – низька вартість кредитних ресурсів, оскільки собівартість траншів залежатиме від собівартості банківських ресурсів, у тому числі собівартості ресурсів на міжбанківському ринку, яка, як і раніше, залишається достатньо вола тильною, — повідомляє Руслана Шпигоцька. — Банк планує пропонувати продукт «короткі гроші» широкому колу корпоративних клієнтів.

Укрсоцбанк почав розвивати новий кредитний продукт – «структуроване торгівельне фінансування» — фінансування торгівельних операцій із закупівлі сировини, для подальшого виробництва готової продукції, або із закупівлі товарів, які у подальшому будуть реалізовані на внутрішньому чи зовнішньому ринку, за умовою наявності відповідних договорів на закупівлю та продаж. Структуроване торгівельне фінансування надається у формі перед-експортного фінансування, фінансування створення торгівельних запасів пост-експортного фінансування».

Нині банк продовжує активно розвивати факторинг, включаючи міжнародний, як один з альтернативних видів фінансування. Скориставшись факторинговими послугами, клієнт має можливість негайно отримати до 85% від суми майбутнього платежу по товару, відвантаженого з відстроченням платежу, а також скористатись комплексом інших послуг, а саме: облік дебіторської заборгованості, інкасація дебіторської заборгованості, беззалогове фінансування, покривання кредитних ризиків; інформаційно-аналітичне супроводження та юридичне супроводження. У наслідку в клієнта зростає обсяг продажів за рахунок постачання товару на умовах відстрочування платежу, збільшується обсяг обігових коштів та зменшується строк їх обігу, оптимізуються фінансовий потік, спрощується процедура збору виручки, зменшуються строки затримки виплати з боку дебіторів, мінімізуються ризики неплатежів, збільшується конкурентоздатність бізнесу.

Наявність широкого продуктового ряду дозволяє банку зберегати лідируючи позиції на ринку, збільшувати портфель корпоративних клієнтів та активно завойовувати ніші для банківської діяльності.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення