CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Експерт Укрсоцбанку розповідає про тенденції та перспективи на ринку малого та середнього бізнесу

23.02.2011

Експерт Укрсоцбанку Юрій Задрановський, начальник Управління клієнтів мікро- та малого бізнесу, розповів про тенденції на ринку малого бізнесу, які превалюють на даний момент, а також про зміни умов програм Укрсоцбанку у порівнянні з цим періодом минулого року.

Юрій Задрановський: «Ринок малого бізнесу вийшов на стадію активного відновлення після кризової ситуації та потребує додаткового фінансування своєї діяльності. У зв’язку з цим багато банків, зокрема Укрсоцбанк, почали активно виходити на ринок зі своїми кредитними програмами. На даний момент наш банк здійснює кредитування малого бізнесу за процентною ставкою від 17% річних. Відмічу, що сьогодні політика банків змінилась. Найважливішим аргументом для прийняття рішення стосовно видачі кредиту стає фінансово-економічний стан клієнта. На забезпечення за кредитом дивляться у другу чергу. Обслуговування малого та середнього бізнесу буде одним з пріоритетних напрямів для Укрсоцбанку у 2011 році».

Експерт також розповів про нові можливості для клієнтів мікро- та малого бізнесу: «У зв’язку з прийняттям нового Податкового кодексу, податкове навантаження на малий бізнес суттєво зросте, що в свою чергу збільшить потребу у додатковому фінансуванні діяльності. Розуміючи ситуацію з малим бізнесом в Україні, Укрсоцбанк пропонує клієнтам цього сегменту не тільки кредитування, але й інші пільгові умови. Наприклад, до 31 березня 2011 року в банку діятимуть спеціальні пропозиції, згідно з якими всі клієнти малого бізнесу при відкритті поточного рахунку отримають можливість не платити один місяць абонплати за його обслуговування, а при розміщенні депозиту на термін від 3 місяців – отримати додатковий відсоток до діючої процентної ставки».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення