CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Кіровоградське відділення Укрсоцбанку разом із партнерами влаштувало свято для дитячого притулку «Надія»

22.12.2010

Напередодні Дня Святого Миколая працівники Кіровоградського відділення Укрсоцбанку разом з клієнтами банку подарували справжнє свято дитячому будинку «Надія». Це заклад соціального захисту, створений для тимчасового перебування у ньому неповнолітніх, дітей-сиріт та дітей віком від 3 до 18 років, які були позбавлені батьківського піклування.

Зважаючи на велику необхідність облаштування ванних кімнат для дітей, Кіровоградське відділення придбало душові кабіни з комплектуючими. Крім цього, працівникам відділення та небайдужим клієнтам Укрсоцбанку вдалося зібрати велику кількість теплих речей та іграшок. Також, для дітей був влаштований святковий стіл з солодкими подарунками, тортом та фруктами.

Після проведення свята завідувач дитячого притулку Юрій Петрович Лисенко від імені дітей та всього колективу подякував за допомогу Кіровоградському відділенню, яке вже не перший рік опікується дитячим притулком «Надія». Найбільшою подякою для всіх, хто залишився не байдужим до долі дитячого притулку стали щирі усмішки дітей, яким дуже сподобалося це по-справжньому чарівне свято.

Кіровоградське відділення Укрсоцбанку висловлює щиру подяку клієнтам відділення за допомогу у проведенні свята:

  • ТОВ «Компанія «Агроальянс»
  • ПП «Кант-2000»
  • ПП «Артур»
  • ТОВ «Агро-Міо-Біп»
  • ТОВ Агрофірма «Світанок»
  • СК «PZU»
  • ПП «Аграрник-2007»

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення