CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Експерти Укрсоцбанку зазначають процес активізації автокредитування фізичних осіб

02.11.2010

Експерти Укрсоцбанку зазначають процес активізації автокредитування фізичних осіб. Їх думку розповсюдила прес-служба банку.

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін зазначив факт кредитування 50 машин протягом одного тижня, що є значним результатом за останні місяці. Він також підкреслив початок позитивної тенденції, при якій кількість наданих кредитів по авто перевищує кількість погашених.

Світлана Жигінас, керівник відділу із роботи з дилерами автомобілів, в свою чергу також зазначає цю тенденцію: «В останні місяці попит на авто кредитування зріс. Це можна пояснити «відкладеним попитом» — бажанням купити автомобіль, яке зникло з початком кризи. Економіка оживає, ситуація стабілізується – всі ці фактори впливають на купівельну спроможність населення, що в свою чергу відображається на їх бажанні зробити своє життя більш комфортним».

Експерти сходяться у думці і у відношенні зниження ставок по автокредитуванню.

Мауро Маскіо, директор Центру роздрібного бізнесу, член правління Укрсоцбанку: «У 2010 році на ринку роздрібного кредитування явно видно позитивний тренд у сегменті кредитних карток та позик на купівлю нових автомобілів. При умові продовження падіння процентних ставок по депозитах до кінця року ми очікуємо на зниження ставок по кредитах на 1—2%».

Світлана Жигінас також вважає, що разом із стабілізацією економічної ситуації та враховуючи необхідність в кредитуванні, гравців на ринку буде з’являтись все більше. А зі збільшенням кількості учасників на ринку, процентні ставку будуть поступово зменшуватись.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення