CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Нові призначення Групи UniCredit в регіоні ЦСЄ

03.11.2010

З 1 листопада Джанні Франко Папа призначено головою підрозділу комерційного та інвестиційного банкінгу регіону ЦСЄ.

Джанні Франко Папа набув великого міжнародного досвіду, обіймаючи різні керівні посади. Він працював у Мілані, Гонконгу, Сінгапурі та Нью-Йорку. У Центральній і Східній Європі він досяг професійного успіху під час інтеграції діяльності Групи у Словаччині, а після того на посаді генерального керуючого Укрсоцбанку в Україні.

Тим часом, згідно рішення Наглядової ради банку новим генеральним керуючим Укрсоцбанку стане Граціано Камелі, який наразі є головою Центру роздрібного бізнесу в регіоні ЦСЄ.

Граціано Камелі успішно координував роботу Центру роздрібного бізнесу ЦСЄ, контролюючи усю його діяльність – від продажів до питань маркетингу і сегментів. Набутий досвід допоможе йому виконувати нові обов’язки генерального керуючого та досягати поставлених перед Укрсоцбанком цілей.

Посаду голови підрозділу роздрібного бізнесу в регіоні ЦСЄ з 1 листопада обійме Томіца Пустішек.

Томіца Пустішек почав працювати у філії з обслуговування роздрібних клієнтів Zagrebacka Banka 20 років тому. За час успішної кар'єри в банку він був головою казначейства, фінансовим директором і керівником підрозділу роздрібного бізнесу. Нещодавно він приєднався до управління роздрібного сектору в регіоні ЦСЄ, де відав питаннями продуктивності і ефективності продажів Групи UniCredit у Центральній та Східній Європі.

UniCredit Group відзначає плідну роботу і значні здобутки Джанні Франко Папа, Граціано Камелі та Томіца Пустішек і бажає їм подальших успіхів і визначних досягнень у виконанні своїх обов’язків на найвищому рівні.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення