CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Аналітики інвестиційної групи «Сократ» рекомендують купувати акції Укрсоцбанку

05.11.2010

Аналітики інвестгрупи (ИГ) «Сократ» збільшили цільову ціну акцій Укрсоцбанку до 0,65 грн з 0,58 грн. Про це 4 листопада 2010 року повідомляє інформаційна агенція «Інтерфакс», на яку посилається прес-служба банку.

Згідно з аналітичним оглядом інвестгрупи, підставою для переоцінки вартості банку стали його стабільні результати діяльності, виходячи з даних фінансової звітності за третій квартал поточного року.

«Не дивлячись на те, що в 2010 році Укрсоцбанк покаже слабкий прибуток через високий рівень резервів сформованих під проблемну заборгованість, банк демонструє більш впевнені показники якості активів, адекватності капіталу та управління витратами у порівнянні із середньостатистичними показниками банківської системи», — повідомляється в огляді інвестгрупи «Сократ».

Крім того аналітики інвестгрупи прогнозують, що завдяки відновленню кредитування реального сектору, Укрсоцбанк за підсумками 2010 року може отримати 43 млн грн. чистого прибутку, а за підсумками 2011 року – 365 млн грн. – повідомляє «Інтерфакс».

Також аналітики ІГ «Сократ» у документі відмічають, що «зростання чистого прибутку банку стримують значні відчислення на резерви. Таким чином, коли у 2011—2012 роках українська економіка вийде на докризовий рівень, і банківська система не потребуватиме високих рівнів резервів під проблемну заборгованість, Укрсоцбанк продемонструє значний зріст чистого прибутку».

Експерти також виділяють націленість банку на зниження витрат починаючи з 2007 року, що призвело до послідовного зниження частки операційних затрат в чистому відсотковому прибутку.

«Через це значення показника «витрати/прибуток» Укрсоцбанку у 2009 році зменшилось до 30,5% у порівнянні з 40,5% рік потому, і не дивлячись на те, що у 2010 році цей показник може зрости на 20 базових пунктів, він все одно залишається нижче середнього значення серед усієї банківської системи (74%)», — відмічається в огляді.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення