CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк виступив генеральним партнером Всеукраїнського студентського чемпіонату з вирішення бізнес-кейсів — Case Champ

25.11.2010

Фінал Case Champ відбувся 12 листопада у приміщенні головного офісу Укрсоцбанку — генерального партнера чемпіонату. На відкритті фіналу керівник Департаменту персоналу Укрсоцбанку Стефано Мантовані наголосив на пристрасті, як ключовому елементі досягнення успіху.

Мета чемпіонату – зменшити прогалину між теоретичною спрямованістю освіти в Україні і практикою ведення бізнесу. Укрсоцбанк проводить Всеукраїнську студентську олімпіаду вже сьомий рік поспіль, і кожного разу вона залишається важливою та резонансною подією серед студентства. Таким чином у 2009 році Укрсоцбанк було визнано «Найкращим банком для студентства» серед найбільших банків України за версією журналу «Банкиръ».

Усього до участі у Case Champ зареєструвалося 230 команд з усіх регіонів України. Змагання складалося з відбіркового туру, за результатами якого було відібрано 18 команд, півфіналу та, власне, фіналу, у якому змагалося 6 найкращих команд чемпіонату. Переможців і призерів обирало журі, до складу якого увійшли представники мідл-менеджменту та експерти із стратегічних питань Укрсоцбанку та ряду інших компаній, таких як JTI, Bain& Co, Славутич, Phoenix Capital, Mars, Life, KMBS.

Представник команди-переможця The Best Decision Ростислав Аверчук зазначив: «Чемпіонат став для нас чудовою можливістю поспілкуватися із представниками бізнесу і краще зрозуміти їхні вимоги до перспективних працівників, водночас оцінивши свій рівень. Впевнений, що всі учасники, незалежно від кінцевого результату, збагатили себе як професійно, так і особисто. Ми вдячні всім учасникам, організаторам та спонсорам за чудовий чемпіонат і сподіваємось на його подальший розвиток».

Зі свого боку, один з членів журі, представник компанії Bain & Co Ростислав Хоменко, зазначив: «Це було найкраще і найбільш прагматичне рішення бізнес-кейсу. Якби це була презентація, за яку давали гроші, Ви б їх отримали у першу чергу!»

Усіх призерів і переможців Case Champ відзначили пам’ятними подарунками: дипломами та книгами від компанії Bain & Co і Києво-Могилянської бізнес-школи.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення