CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк» підключив новий банк-агент до системи грошових переказів «СОФТ»

01.10.2010

30 вересня 2010 року до системи грошових переказів «СОФТ» приєднався АТ «БАНК «ТАВРИКА», у відділеннях якого відтепер можна відправити або отримати грошовий переказ. На першому етапі було підключено лише два відділення у м. Києві: по вул. Дмитрівська, 92—94 та по вул. Маршала Тимошенка, 13-а. Найближчим часом дана послуга буде доступна у всіх інших відділеннях АТ «БАНК «ТАВРИКА».

Нагадуємо, що система грошових переказів «СОФТ» – є швидким, зручним і вигідним способом переказу грошей по Україні та за кордон. Вона дозволяє відправити гроші в понад 1100 пунктів обслуговування по Україні та в понад 50 000 пунктів обслуговування за кордоном (в 90 країнах світу), де партнером системи грошових переказів «СОФТ» є міжнародна система грошових переказів CONTACT. Такий переказ по Україні буде доступним отримувачу вже за 10 хвилин після його відправлення, а переказ за кордон — через 3 години після відправлення. Переказати кошти по Україні можна в гривнях, російських рублях, доларах США або євро. Переказати кошти за кордон можна в доларах США або євро.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення