CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін вважає, що банкір мусить завжди займати нейтральну позицію у питанні політичних поглядів

04.10.2010

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін вважає, що банкір мусить завжди займати нейтральну позицію у питанні політичних поглядів. Таку думку поширила прес-служба банку.

Пан Тимонькін вважає, що банківський діяч мусить залишатись політично нейтральним: «За позицією банкіри мусять бути нейтральними. Це як швидка допомога. Існують інфраструктурні речі, коли ти не можеш собі дозволити займати чиюсь позицію. Ти маєш свої внутрішні симпатії, але це, взагалі, твоя власна справа. Як керівник ти не маєш права їх проявляти. Добре пам’ятаю «Майдан» у 2004-му, серед нас теж були «гарячі голови», які наполягали: давайте не будемо відправляти гроші у Донецьку область. Підживлення все одно йшло звідси. Це категорично припинялось. Є клієнти, є люди… Політику обговорюй будь-ласка на перерві. Під час роботи будь нейтральним. Це як швидка допомога, яка приїздить до хворого та каже: «З якої ти партії? А, з цієї! З цієї я лікувати не стану. Я в іншій».

Голова правління банку не збирається йти у політику: «Чесно кажучи, сам не збираюсь іти у політику. Це треба починати раніше. І треба займатись професіонально. Необхідно пройти певні сходинки досвіду, взаємовідносин», — вважає банкір.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення