CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін вважає, що банкір мусить завжди займати нейтральну позицію у питанні політичних поглядів

04.10.2010

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін вважає, що банкір мусить завжди займати нейтральну позицію у питанні політичних поглядів. Таку думку поширила прес-служба банку.

Пан Тимонькін вважає, що банківський діяч мусить залишатись політично нейтральним: «За позицією банкіри мусять бути нейтральними. Це як швидка допомога. Існують інфраструктурні речі, коли ти не можеш собі дозволити займати чиюсь позицію. Ти маєш свої внутрішні симпатії, але це, взагалі, твоя власна справа. Як керівник ти не маєш права їх проявляти. Добре пам’ятаю «Майдан» у 2004-му, серед нас теж були «гарячі голови», які наполягали: давайте не будемо відправляти гроші у Донецьку область. Підживлення все одно йшло звідси. Це категорично припинялось. Є клієнти, є люди… Політику обговорюй будь-ласка на перерві. Під час роботи будь нейтральним. Це як швидка допомога, яка приїздить до хворого та каже: «З якої ти партії? А, з цієї! З цієї я лікувати не стану. Я в іншій».

Голова правління банку не збирається йти у політику: «Чесно кажучи, сам не збираюсь іти у політику. Це треба починати раніше. І треба займатись професіонально. Необхідно пройти певні сходинки досвіду, взаємовідносин», — вважає банкір.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення