CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

З 1 лютого 2011 року Укрсоцбанк впровадив новий сервіс для користувачів банкоматів

04.02.2011

Відтепер у клієнтів Укрсоцбанку, які володіють платіжними картками, з’явилась можливість суттєво зекономити свій час завдяки впровадженню нового сервісу у власній мережі банкоматів Укрсоцбанку – дистанційному підключенню до смс-банкінгу.

Про переваги нового сервісу для клієнтів, розповідає начальник Управління альтернативних каналів продажів Ігор Білоконь: «Сервіс зручний в першу чергу в тому, що дозволяє суттєво економити свій час. Немає необхідності звертатись до менеджера у відділення. Можливо просто підключитись через будь-який банкомат банку, у будь-який зручний для себе час, не залежно від режиму роботи відділення, в тому числі й у залах самообслуговування у відділеннях, які працюють 24 години на добу.

Достатньо обрати пункт меню «Інші сервіси» у головному меню банкомату, далі опцію «Підключитись до СМС-банкінгу» та ввести свій номер телефону. Протягом доби телефон буде підключено до послуги. Завдяки СМС-банкінгу клієнт має можливість отримувати інформацію щодо здійснених транзакцій чи щодо зарахувань, а також щодо нових послуг та акцій банку. Крім того можливо виконувати деякі активні операції, наприклад, запитати залишок чи переказати гроші на іншу картку.

Станом на 01 лютого 2011 року вартість послуги «щомісячна абонентська плата за надання послуги смс-банкінг» становить 3 грн. на місяць. Для власників преміум-карт дану послугу включено до вартості відкриття та річного обслуговування картки.

Новий сервіс у банкоматній мережі є одним з перших кроків банку з впровадження проекту мультиканального банкінгу, який у свою чергу має укріпити взаємозв’язок із клієнтами та суттєво покращити якість обслуговування.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення