CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Експерт Укрсоцбанку відмічає збільшення попиту на ринку авто кредитування

20.10.2010

Керівник відділу по роботі з дилерами автомобілів ПАТ «Укрсоцбанк» Світлана Жигінас відмічає збільшення попиту на ринку авто кредитування. Про це в номері від 18 жовтня 2010 року повідомляє щотижневик «Статус», який цитує прес-служба банку.

Про причини збільшення попиту повідомляє Світлана Жигінас: «За останні 2 місяці попит на авто кредити збільшився. Це можна пояснити «відкладеним попитом» - бажанням купити автомобіль, яке зникло з появою кризи. Економіка оживає, ситуація стабілізується – всі ці фактори впливають на купівельну спроможність населення, що в свою чергу відображається на їх бажанні зробити своє життя більш комфортним.

До того ж даний вид кредитування є найменш ризикованим для обох учасників ринку, через наступні причини:

  • кредитування відбувається у гривні – клієнт та банк не залежать від валютних ризиків;
  • ціни на автомобілі стабілізувались останнім часом;
  • середній аванс на ринку складає 30%, а в цьому випадку банк, протягом терміну дії кредиту, має ліквідне залогове майно;
  • предмет застави підлягає обов’язковому страхуванню за програмою «повне каско», що, у випадку пошкодження автомобіля, дає гарантію повернення його у повній справності;
  • договори застави, згідно з останніми змінами у законодавстві, підлягають обов’язковому нотаріальному оформленню, що суттєво зменшую банківські ризики у випадку відмови від виплати кредиту.

Крім того цей вид кредитування не потребую глибоко фінансового аналізу і рішення щодо видачі такого кредиту займає не більш одного дня. Таким чином, зіставляючи такі фактори як ризики, трудові затрати та дохід цей вид кредитування є для банка найбільш оптимальним».

Світлана Жигінас також вважає, що разом із стабілізацією економічної ситуації та враховуючи необхідність в кредитуванні, гравців на ринку буде з’являтись все більше. А зі збільшенням кількості учасників на ринку, процентні ставку будуть поступово зменшуватись.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення